comScore

Beşiktaş Beşiktaş

8 Kasım Salı AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

08 Kasım 2016, Salı 13:02
8 Kasım Salı AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

8 Kasım Salı günü Beşiktaş haberleri ile ilgili aradığınız tüm gelişmeler burada. AMK Gazetesi'nde 8 Kasım Salı günü çıkan Beşiktaş haberleri.

FutbolArena - Beşiktaş ile ilgili 8 Kasım AMK Manşet Haberlerinde neler var? İşte o haberler:
 

Denys Boyko, Beşiktaş'a geri dönüyor


Geçen sezon Başkan kontenjanından Dnipro'dan Beşiktaş'a gelen ve sadece 5 resmi maçta forma giyen Denys Boyko, sezon başında kiralık olarak gittiği Malaga'da da kendisine forma bulamadı.

Ukraynalı kaleci, La Liga'da geride kalan 11 haftada bir maçta dahi İspanyol ekibinin formasını giyemedi. Malaga yönetimi 28 yaşındaki file bekçisi Boyko'nun devre arasında Beşiktaş'a geri dönmesi için çalışmalar başlatırken,birinci kalecileri Kameni'yi zorlayacak maliyeti daha düşük ve genç bir kaleci transfer etmek için harekete geçti.
 

Şenol Güneş, Brand Weey'te konuşacak


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Brand Week'e konuşmacı olarak katılacak.
Güneş, pazarlama ile iletişim endüstrisinde sektörün önde gelen isimlerini İstanbul'da buluşturan organizasyonda konuşma yapacak. Siyah-beyazlıların teknik direktörü, dün başlayan ve 11 Kasım'a kadar sürecek organizasyonda yarın sabah dinleyicilere tecrübelerini aktaracak.

Brand Week, tanıtım sayfasında Şenol Güneş ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

“Trabzonspor tarihinin ilk şampiyonluklarını kazanıp ülkemiz futbol tarihini değiştirdiğinde de oradaydı, 2002 Dünya Kupası'nda sporumuzun en büyük başarılarından birine imza attığımızda da… Feda sezonlarının ardından Beşiktaş yeniden ayağa kalkarken ve şampiyon olurken en büyük etkilerden biri Şenol Güneş'indi.Güneş, sporun ve futbolun, insanlara, kentlere ve ülkelere olan etkisini, iletişim dünyasındaki yerini anlatacak”
 

Mario Gomez, Beşiktaş'a geri dönecek mi?


Sakatlıklar nedeniyle ara transferde takviye yapmalarının şart olduğunu söyleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Metin Albayrak'ın başında olduğu ekibin araştırmalarını sürdürdüğünü belirtti. Taraftarın, sezon öncesi takıma veda etmesine çok üzüldüğü ve uğruna kampanyalar başlattığı Mario Gomez'in ocakta geri gelme ihtimalini de değerlendiren Orman, “O iyi bir çocuk. Bizler de çok seviyoruz. Gomez, Beşiktaş'a dönmek isterse ve ondan bu yönde talep gelirse o zaman bakarız” sözleriyle Wolfsburg'da aradığını bulamayan Alman yıldızın yeniden Kartal olmasına açık kapı bıraktı.

CANER BİZİMDİR

Mario Gomez'in Wolfsburg'a satış bedelinin basında 7 milyon Euro olarak geçtiği halde Fiorentina'nın 1 milyon Euro rakam açıkladığını hatırlatan Fikret Orman, yarısında hakları olan bu bedel için gerekirse hukuki yollara başvuracaklarını aktardı. Caner'in sakatlığını talihsiz olarak gördüklerini ve milli takım sağlık heyetini suçlamadıklarını belirten siyah beyazlı kulübün patronu, sezonu kapatan yıldız sol bekin bonservisini her şeye rağmen Inter'den almaya kararlı olduklarını ifade etti. Orman, West Ham'a kiralanan Gökhan Töre'nin gündemlerinde olmadığınısözlerine ekledi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!