comScore

8. Gün dizisi ATV'de başlıyor! Saat kaçta, ne zaman? 8. Gün dizisi konusunda önemli detay (19 Mart 2018 Pazartesi ATV Yayın Akışı)

19 Mart 2018, Pazartesi 12:43

ATV 8. gün dizisi ekranlara geliyor. Haftalardır merak edilen yeni dizi 8. gün ne zaman, saat kaçta ve hangi gün yayınlanacak? 8. Gün dizisi başlama saati, 8. gün dizisinin konusu ve diğer tüm ayrıntılar FutbolArena'da!

FutbolArena - ATV'de yeni dizi izleyicilerle buluşuyor. 8. gün dizisi! 8. Gün ne zaman başlıyor? ATV'nin yeni dizisi 8. gün saat kaçta, ATV'de ne zaman, hangi gün başlayacak? ATV'nin merakle beklenen yeni dizisi 8. gün dizisinin konusu, saati ve kanalıyla ilgili tüm gelişmeleri editörlerimiz sizler için derledi. 


8. Gün dizisi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 


ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi 8. Gün bu akşam izleyiciyle bululuyor. Dizinin konusu ne? Dizi, ülke güvenliği için milli jet yazılımnıı tamamlayan mühendis Şehnaz'ın öldürülmesini konu alıyor. Annesinin ölümüyle hayatı alt üst olan Bahar tüm ülkeyi ilgilendiren bu kazanın peşine düşüyor.   


8. Gün dizisinin konusu ne? (ATV yeni dizi 8. gün)


ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi 8. Gün bugün başlıyor. Peki dizisin konusu ne? Bahar, eşi Ahmet'le çok mutlu bir hayat sürerken annesi Şehnaz'ın ani ölüm haberiyle perişan olur. Yazılım mühendisi olan Şehnaz'ın ani ölüm haberiyle perişan olur. Yazılım mühendisi olan Şehnaz, ülke güvenliği için bir devim niteliği taşıyan milli jet yazılımın tamamlamıştır. 

ÜLKE GÜVENLİĞİ TEHLİKEDE
Yazılım aktif hale getirilecekken sisteme yazılır. Şehnaz, ülke güvenliğini tehdit eden bu felakete engel olmaya çalışırken ölür. Şehnaz'ın ölümüne sebep olanlar şimdi Bahar'ın peşindedir. Bu karanlık adamların başında Ozan vardır. Tümn hayatı bir anda alt üst olan Bahar, artık yolun sonuna gelmiştir. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 
 

Burcu Biricik kimdir? (Bahar Yüksel)


Adı gibi hayat dolu, enerjik, uçarıdır. Bahar. Mutsuzluk ve dram onun kitabında yoktur. Bulunduğu her yerde neşe ve ilham kaynağı olur. Hesapsız, dümdüz bir kızdır. Öyle cıvık duygusallıklar ve romantizm asla ona göre değildir. Bu durumlarda hep bir gülesi gelir. Derken bir gün, hayatı alt üst olur ve bilmediği korkularla yüzleşmek zorunda kalır Bahar. Sevdikleri için her şeyi cesurca göze alacaktır bundan sonra. İçindeki karanlık tarafla yüzleşmek, elini biraz kirletmek zorundadır artık. 


Musa Uzunlar (Hayati Şahin) kimdir?


Hayati, hayata bir sıfır yenik başlayanlardan.. Yokluk içinde büyümüş, okuyamamış. Çocuk yaşta çalışmak, ailesine bakmak zorunda kalmış. Ancak kıs zamanda fark etmiştir ki, çalışmakla ne uzun oluyor nede kısalıyordur. Hayatın ondan esirgediğini sonra kendi almaya daha çocuk yaşlarda karar verir. İlk mesleği dolandırıcılık olsa da hiçbir zaman güvenilmez biri olmamıştır. Sözüne sadıktır. İşindeki yalanlarını özel hayatına karıştırmaz, ayrı tutar. Dolandırıcılık para kazandığı mesleğidir sadece. Yalanlarsa kullandığı iş aletleridir. 


Yiğit Kirazcı (Ahmet Eki kimdir?)


Bahar'ın kocası... Sevda'nın biricik oğlu. Kendi halinde, karısıyla mutlu ve sıradan yaşarken Şehnaz'ın ölüm haberiyle onun da hayatı alt üst olur. 


Hakan Kurtaş (Rüstem kimdir?)


Aziz'in karanlık işlerini gören adamı. Tehlikeli, ürkütücü, manyak biri. Aziz'e ve Ozan'a saygısı vardır ama öngörülemeyen bir psikopattır o da. 
 

Cem Davran (Aziz Uğur Boztepe kimdir?)


Lotus şirketinin ortaklarından. Zarif görüntüsü ve tavrıyla karanlık yüzünü gizler. Karısı bile yaptığı kötülükleri bilmez. Attığı her adım daha da güçlenmek ve daha da sahip olmak içindir. Babacan, fedakar ve anlayışlı görünse de özünde bencil, kurnaz, hesapçı ve acımazısdır. 


Buğra Gülsoy (Ozan Demir kimdir?)


Annesi ölünce küçük yaşta kimsesiz kalan Ozan'ın hayatta güvendiği tek insan Aziz'dir. Ondan başka kimsesi de yoktur. Gözü karadır, zeki adamdır. Ozan etrafında Aziz dışındaki herkes sıradan, gelip geçici kişilerdir. Ta ki hayatında gerçekten birisi vazgeçilmez olana dek. 
 

ATV frekans bilgileri ve uydu ayarları


Frekans : 12053 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 5/6
Pol : Yatay ( Horizontal )

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.