comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

3 Ocak Salı Fotomaç Manşet Fenerbahçe Haberleri

03 Ocak 2017, Salı 15:00
3 Ocak Salı Fotomaç Manşet Fenerbahçe Haberleri

3 Ocak Salı günü Fenerbahçe haberleri ile ilgili aradığınız tüm gelişmeler burada. Fotomaç Gazetesi'nde 3 Ocak Salı günü çıkan Fenerbahçe haberleri.

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgili 3 Ocak Fotomaç Manşet Haberlerinde neler var? İşte o haberler:
 

Fenerbahçe, Jesus Navas'ı transfer edecek mi?


Jesus Navas, Manchester City ile sezon sonu bitecek olan sözleşmesini yenilemedi. İspanyol yıldız için ayrılık neredeyse kesin görünüyor. FIFA kuralları gereği başka takımlarla transfer görüşmesi yapmaya yasal hakkı bulunan Navas'ın peşinde ise adeta kuyruk oluştu...

SEVİLLA'YA YAKIN
Milan, İnter ve Sevilla'nın yanı sıra F.Bahçe'nin de 31 yaşındaki sağ kanat oyuncusunu gündeminde tuttuğu iddia ediliyor. İspanyol basını, Navas'ın eski kulübü Sevilla'ya daha yakın durduğunu, F.Bahçe, Milan ve İnter'in şansının az olduğunu yazıyor.

İngilizler de Fenerbahçe'nin Jesus Navas'ı transfer etmek istediğini iddia etti. Ancak konuşulan rakamlar gerçeklikten uzak görünüyor. Pep Guardiola'nın 20 karşılaşmada 957 dakika görev verdiği Navas'ı devre arasında elinden çıkarmak isteyen Manchester City yönetiminin, 20 milyon euro bonservis istediği ileri sürüldü.

RAKAM ÇOK UÇUK

Fenerbahçe'nin bu parayı vermesi imkansız. Milan, İnter ve Sevilla için de öyle... Jesus Navas'ı transfer etmek isteyen bu dört kulübün, değişik kiralama ve satın alma seçenekleriyle City ile masaya oturduğu, oyuncunun ise düzenli oynamak için tüm seçenekleri değerlendirdiği vurgulanıyor.
 

Fenerbahçe, Feghouli'yi transfer edecek mi?


İngiliz basını, Fenerbahçe'nin Valencia'dan beri takip ettiği West Ham'lı Sofiane Feghouli'yi kiralamak için harekete geçtiğini yazmıştı. Ancak Cezayir asıllı kanat oyuncusu hakkındaki bu iddianın devamı gelmedi, Fenerbahçe sonuç alacak hamleyi gerçekleştirmedi. Feghouli'nin Marsilya ile flört ettiği, Fransız kulübünün West Ham'la anlaştığı, imzaların yakın olduğu belirtildi.
 

Fenerbahçe'nin Ben Arfa transferinde son durum


Sürekli Fenerbahçe'ye yazılan ancak sarı-lacivertlilerin transferine yönelik resmi bir girişim başlatmadığı ortaya çıkan Hatem Ben Arfa, başka kulüplerin de iştahını kabartıyor. Ancak oyuncunun maliyeti el yakıyor. PSG'de aradığını bulamayan yıldız futbolcuya talip olan kulüplerden biri de Southampton. Ada ekibinin hocası Claude Puel, eski öğrencisi için, "Onunla mesajlaşıyoruz. Arfa bizim maliyetini karşılayabileceğimiz bir oyuncu değil. Paris'te onun yeteneğinin farkına varacaklardır" dedi.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)