comScore

28 Eylül Cuma BİM indirimli ürünler (BİM indirim kataloğu) 

28 Eylül 2018, Cuma 08:43
28 Eylül Cuma BİM indirimli ürünler (BİM indirim kataloğu) 

BİM indirimli ürünler. BİM aktüel ürünleri kataloğu. BİM market indirimleri ve kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.

FutbolArena - BİM market indirimli ürünler. BİM indirimli ürünler. BİM kampanyalı ürünler. BİM aktüel. Bim bu hafta. BİM aktüel ürünler kataloğu. BİM market indirimlerinden ve kampanyalarından haberdar olmak ve yararlanmak istiyorsanız 28 Eylül Bim indirimli ürünler, 28 Eylül Bim aktüel ürünler kataloğu haberimize göz atabilirsiniz. Ülkemizde oldukça yaygın olan BİM market sık sık düzenlediği kampanya ve indirimler ile vatandaşların yüzünü güldürüyor. BİM indirimli ürünler. Bim kampanyalar. BİM aktüel ürünleri sizler için listeledik.


28 Eylül BİM aktüel ürünler kataloğu (BİM indirimli ürünler)


BİM market zinciri ülkemizin bir çok ili ve ilçesinde yer almakta. BİM market sık sık yaptığı indirimli ürünler ve kampanyalar ile vatandaşların yüzünü güldürüyor. BİM market indirim ve kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. BİM indirimli ürünler, BİM aktüel ürün kataloğu. BİM bu hafta indirimli ürünler. BİM bu hafta kampanya listelerini sizler için derledik. 

KIRICI DELİCİ MATKAP 225 TL
LAZET METRO 50M 129 TL
4+1 BASAMAK MERDİVEN 65 TL
6'LI GRUP PRİZ VE GOLYAT 24,90 TL
IŞILDAK LED 39,90 TL
KOMPRESÖR 79,90 TL
OTO KOLTUK KILIF TAKIMI TAY TÜYÜ 79,90


TAM LİSTE İÇİN TIKLAYIN >>

 

BİM Aktüel Ürünleri Nelerdir? (BİM 8 Ağustos Aktüel ürünler)


BİM mağazasının aktüel ürünlerle ilgili müşterilerine yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

"Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz için haftada iki gün 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

BİM bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da BİM için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz."

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!