comScore

24 Erzincanspor 24 Erzincanspor

Mustafa Sarıgül istifa etti! Liderliği devretti, koltuğu bıraktı

15 Ocak 2020, Çarşamba 22:42
Mustafa Sarıgül istifa etti! Liderliği devretti, koltuğu bıraktı

Erzincanspor'da Serikspor mağlubiyetinden sonra istifa kararı geldi. Erzincanspor Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül istifa etti

FutbolArena - TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Erzincanspor'un Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül istifa etti. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Erzincanspor Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül'ün kendi isteğiyle istifa ettiği bildirildi. Erzincanspor son maçta Serikspor'a 3-1 mağlup olarak liderliği rakibine kaptırmıştı.

ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN ERZİNCANSPOR'DA İSTİFA DEPREMİ
Geçtiğimiz haftalarda ilk devreyi lider tamamladıklarını fakat asıl şampiyon olduklarında mutlu olacaklarını ifade eden 24 Erzincanspor Kulüp Başkanı Üzeyir Çalı, "Çok iyi bir yönetim oluşturduk. Birlik beraberlik içerisin de hareket ediyoruz. Her maç sonrası teknik heyetten rapor alıyoruz. Teknik heyetten aldığımız rapor doğrultusunda yapılacak transferleri değerlendiriyoruz. Acil 3 futbolcu daha alacağız. Bizim hedefimiz belli şampiyonluk. Bunun içinde yapılması gerek ne ise yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Taraftarımız müsterih olsun şuan ligimizin en iyi takımıyız ve inşallah şampiyon olacağız.” diye konuşmuştu.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)