comScore

Beşiktaş Beşiktaş

22 Aralık Perşembe AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

22 Aralık 2016, Perşembe 13:12
22 Aralık Perşembe AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

22 Aralık Perşembe günü Beşiktaş haberleri ile ilgili aradığınız tüm gelişmeler burada. AMK Gazetesi'nde 22 Aralık Perşembe günü çıkan Beşiktaş haberleri.

FutbolArena - Beşiktaş ile ilgili 22 Aralık AMK Manşet Haberlerinde neler var? İşte o haberler:


Beşiktaş, Vincent Aboubakar'ın bonservisini almayacak mı?


Mario Gomez'in ayrılığının ardından golcü açığını kapatmak amacıyla çok büyük umutlarla kadroya katılan Vincent Aboubakar, Beşiktaş'ta sabır taşını çatlattı. Son olarak Bolu maçında da girdiği pozisyonları inanılmaz şekilde harcayan Kamerunlu forvete, hocası Şenol Güneş de 54 dakika tahammül edebildi. Başkan Fikret Orman, sezon öncesi Porto'dan 10 milyon Euro'luk satın alma opsiyonuyla kiralanan 24 yaşındaki futbolcunun bonservisini alacaklarını ve kendisiyle 1+3 yıllığına şimdiden anlaştıklarını açıklamıştı.

Ancak geleceğe dönük bu planlar, yaşanan büyük hayal kırıklığı nedeniyle artık tamamen değişti. Siyah-beyazlı yönetim, kötü performansıyla hiç memnun etmeyen Aboubakar'ın tapusunu almaktan vazgeçmenin eşiğinde. Ocakta Afrika Kupası'na gideceği için takımını ikinci yarının ilk haftalarında yalnız bırakacak olması da, Kamerunlu oyuncunun ‘İstenmeyen adam' durumuna düşmesinin bir diğer sebebi. Beşiktaş, büyük ihtimalle vedalaşacağı ‘gol kaçırma makinesi'nin yerine Gomez'in başı çektiği forvet adaylarını belirlemeye başladı bile.
 

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın nikah tarihi


Geride bıraktığımız hafta nikah tarihini erteledikleri yönünde haberler yapılan çift, 2 Ocak'ta Türkiye'nin Roma Büyükelçiliği'nde nikah masasına oturacak. Nikaha aralarında Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun da bulunduğu 14 kişi katılacak. 30 Aralık'ta Roma'ya gidecek çift arkadaşları ile 5 Ocak'ta İstanbul'a dönecek. Şükran Ovalı'nın isteği üzerine balayı ve yılbaşı kutlaması da Roma'da olacak. Çift dönüşte Baltalimanı'nda kiraladıkları deniz manzaralı, lüks dairelerinde oturacak.
Şükran Ovalı ve Caner Erkin aileleri, oyuncu ve spor camiasındaki diğer arkadaşları için de Mayıs 2017'de, 5 yıldızlı bir otelde 100 kişilik düğün yapacak. Şükran Ovalı düğünde ikinci kez gelinlik giyecek. Caner Erkin'in evlilik hediyesi olarak eşi Şükran Ovalı'ya, İtalya'da sürpriz bir hediye hazırladığı, ama bunu en yakınlarından bile sakladığı konuşuluyor.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!