comScore

Galatasaray Galatasaray

20 Haziran Pazartesi Futbol Haberleri

20 Haziran 2016, Pazartesi 17:11
20 Haziran Pazartesi Futbol Haberleri

Akşam Postası'nda günün öne çıkan futbol haberlerini sizler için derledik.
 

FutbolArena - Akşam Postası'nda 20 Haziran Pazartesi günü öne çıkan gelişmeleri sizler için derledik.
 

20 Haziran 2016 Pazartesi Futbol Haberleri

 

Fenerbahçe, Gregory van der Wiel'i transfer etti mi?


Fenerbahçe'de gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken sürpriz bir isim gündeme geldi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'nin sağ bek için Gregory van der Wiel'i düşündüğü öğrenildi.


Denys Boyko hangi takıma transfer oluyor?


Transfer çalışmalarını südüren Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Siyah beyazlıların devre arasında takıma kattıkları Denys Boyko, yeterli süreyi bulamadığı için ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. 
Beşiktaş'ta kaleci Denys Boyko kiralık olarak gönderiliyor. Yerine ise Deportivo ile sözleşmesi sona eren kaleci geliyor.
 

Fatih Terim, Milli Takım'dan ayrılacak mı?


İspanya mağlubiyeti sonrası "Gerekeni yapacağım" diyen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in  bu ifadesi görevi bırakacağı yönünde yorumlandı.

Ancak FutbolArena'nın edindiği bilgiler ise tam tersi yönünde.

Terim'in bu ifadesi daha çok futbolcularla alakalıydı. Kendisinin görevi bırakmasıyla ilgili değil. Bazı oyuncuların kulübeye çekilmesi ya da yeni aday kadroda yer alamamasıyla ilgiliydi.

Terim, İspanya maçı öncesi basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında da çıkan "Bırakıyor" haberlerinden sonra açıklama yapmış ve İspanya maçı öncesi bu konuya açıklıklık getirerek, "Milli Takım'da mutluyum" demişti.
 

Galatasaray, Stefano Marrone'ye tazminat ödeyecek mi?


Mustafa Denizli ile birlikte göreve gelen İtalyan kondisyoner Stefano Marrone'ye, Mustafa Denizli'nin ayrılığı sonrası yollayamamıştı.

İtalyan antrenör, Galatasaray'ın git demiş ama tazminat istemişti. Ve Galatasaray yönetimi, Fanatik'in haberine göre İtalyan isme yollama
kararı aldığını bildirdi.

Merak edilen konu Galatasaray'ın bu operasyondan dolayı ne kadar tazminat ödeyeceği oldu.
 

Adnan Polat'tan Arda Turan açıklaması


Arda Turan'ın Türkiye ile bağlarını keserek Avrupa'da futbol hayatına başarılı bir şekilde devam edeceğini söyleyen Adnan Polat, oyuncuyu Manisa'da kendisinin izleyip geri aldığını ve ticarete girmesinin yanlış olduğunu söyledi.

Milliyet Gazetesi'nden Songül Hatısaru ile kentsel dönüşüm çalışmaları üzerine konuşan Eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Arda Turan hakkında da konuştu. Polat, “yanında olsam onu ticarete sokmazdım” dedi.
 

Mehmet Demirkol, Okan Buruk'u mu işaret etti?


EURO 2016'da mücadele eden A Milli Futbol Takımımızda prim ile ilgili tartışmalar yaşanıyor.

Son günlerde ortaya çıkan prim tartışmalarına ilişkin spor yorumcusu Mehmet Demirkol tartışmaya farklı bir boyut getirdi.

Milli takımdaki prim konusunun yeni bir şey olmadığını söyleyen Demirkol, aynı durumun daha öncesi turnuvalardan birinde de yaşandığını belirtti. 

Mehmet Demirkol'un bahsettiği futbolcunun Okan Buruk olduğu düşünülüyor. Okan Buruk 2002 Dünya Kupası'nda sakat olmasına rağmen kadroya çağrılmıştı ve üçüncülük maçında Güney Kore'ye karşı sadece 14 dakika mücadele etmişti. İşte Mehmet Demirkol'un prim yorumu


 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!