comScore

Galatasaray Galatasaray

19 yaşındaki Hasan Özkan, Galatasaray'ın transfer teklifini niye kabul etmediğini flaş sözlerle itiraf etti

08 Şubat 2017, Çarşamba 16:15
19 yaşındaki Hasan Özkan, Galatasaray'ın transfer teklifini niye kabul etmediğini flaş sözlerle itiraf etti

Belçika'da Oostende forması giyen 19 yaşındaki Hasan Özkan, Galatasaray'dan teklif aldığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Belçika Ligi'nde Oostende'de oynayan ve A takımda ilk kez Mechelen'e karşı forma giyen 19 yaşındaki Türk futbolcu Hasan Özkan, çıktığı ilk maçın ardından kariyeriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. 


Galatasaray haberleri son dakika


19 yaşındaki Türk futbolcu Hasan Özkan, Oostende'nin Mechelen'i 2-0 mağlup ettiği maçın ardından yaptığı açıklamada, "Ara transfer döneminde başta Galatasaray olmak üzere birkaç Türk kulübünden teklif aldım. Ancak ben kariyerim açısından Belçika'da kalmayı uygun gördüm. Gelişimim için burası daha iyi olacaktır. Oostende'de daha fazla forma giymek için savaşacağım ve takımımla daha iyi yerlerde olmak için mücadelemi sürdüreceğim. Öncelikli hedefim daha fazla forma şansı bulmak." diye konuştu. 

Hasan Özkan ayrıca, "Gent'te kalabilirdim ama onlar beni B takımında oynamak istiyorlardı. Bu yüzden ayrılmak zorunda kaldım." diye konuştu.
 

Hasan Özkan kimdir?


19 yaşındaki Türk futbolcu Hasan Özkan, Oostende formasıyla ilk kez takımının 4 Şubat'ta Mechelen'i yendiği müsabakada forma giydi ve toplamda 16 dakika görev aldı. Daha önce Mechelen'den Gent'e transfer olan fakat burada A takımda forma giyemediği için Oostende ile sözleşme imzalayan Hasan Özkan, yeni takımıyla A takımda çıktığı ilk maçta 16 dakika görev aldı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)