comScore

18 Eylül Altın fiyatları? Çeyrek altın ne kadar? 1 Çeyrek altın kaç TL? (Güncel altın fiyatları)

18 Eylül 2018, Salı 08:29
18 Eylül Altın fiyatları? Çeyrek altın ne kadar? 1 Çeyrek altın kaç TL? (Güncel altın fiyatları)

18 Eylül Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Yarım altın ne kadar? Tam altın ne kadar? Altın gramı ne kadar? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.

18 Eylül Altın fiyatları? Çeyrek altın ne kadar? 1 Çeyrek altın kaç TL? Güncel altın fiyatları. Dolar ve Euro kurunda son aylarda yaşanan yükseliş Altın fiyatlarına da yansımış durumda. En çok birikim amaçlı vatandaşlar tarafından tercih edilen çeyrek altın fiyatı oldukça yükselişe geçmiş durumda. Son aylara göre en çok artan altın arasında yer alan çeyrek altın ne kadar? çeyrek altın kaç lira oldu? bir çeyrek altın ne kadar? İnternet ortamında vatandaşlar altın fiyatlarının artması ile birlikte altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Kapalıçarşı altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları ne kadar? 18 Eylül Salı altın ve çeyrek altın fiyatları haberimizde.


Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? (18 Eylül altın fiyatları)


Altın ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Dolar ve Euro kurundaki artış nedeni ile altın fiyatları da son aylara göre yükseliş içerisinde. En çok birikim amacı ile kullanılan altın fiyatları vatandaşların bir numaralı gündem maddesi haline gelmiş durumda. Altın fiyatlarını araştıran vatandaşların en çok merak ettiği altın ise çeyrek altın fiyatı. Çeyrek altın ne kadar oldu? 1 çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı? gibi araştırmalar vatandaşların en çok tercih ettiği araştırmalar. 

18 EYLÜL SALI ALTIN VE ÇEYREK ALTIN FİYATLARI
GRAM ALTIN FİYATI: 241 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI: 394 TL

CUMHURİYET ALTINI FİYATI: 1,624 TL

TAM ALTIN FİYATI: 1,594 TL


GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!