comScore

Beşiktaş Beşiktaş

16 Kasım Çarşamba AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

16 Kasım 2016, Çarşamba 12:28
16 Kasım Çarşamba AMK Manşet Beşiktaş Haberleri

16 Kasım Çarşamba günü Beşiktaş haberleri ile ilgili aradığınız tüm gelişmeler burada. AMK Gazetesi'nde 16 Kasım Çarşamba günü çıkan Beşiktaş haberleri.

FutbolArena - Beşiktaş ile ilgili 16 Kasım AMK Manşet Haberlerinde neler var? İşte o haberler:
 

Beşiktaş, Ricardo Quaresma'nın sözleşmesini uzatacak mı?


Ricardo Quaresma'nın bu sezonki muhteşem performansı parmak ısırtmaya devam ediyor ama Portekizli oyuncunun Siyah-Beyazlılar'la olan sözleşmesi bu sezon sonu sona eriyor. Geçen sezon yapılan kontrata bir sezonluk opsiyon maddesi koyuldu. Ancak bu opsiyonun devreye girmesi için Portekizli yıldızın en az 30 maçta forma giymesi gerekiyor. Ricardo Quaresma, şu ana kadar 14 maçta sahaya çıktı. Beşiktaş'ın şu anda kalan 32 maçı bulunuyor. Portekizli oyuncu, bu karşılaşmaların 16'sında daha sahaya çıkarsa, sözleşmesi bir yıl daha uzayacak.

FUTBOLU YUVASINDA BIRAKMAK İSTİYOR
Bu sezon 1 milyon 600 bin euro alan Ricardo Quaresma, sözleşmesi uzaması halinde gelecek sezon 1 milyon 768 milyon euroya oynayacak. Q7'nin kontratında maç başı ücreti bulunmuyor. Öte yandan Portekizli oyuncuya Çin Ligi'nden talipler var. Ocak ayında Çin kulüplerinin Siyah-Beyazlılar'a resmi teklifte bulunacağı öğrenildi. Ama 33 yaşındaki oyuncu, futbolu “Yuvam” diye tarif ettiği Beşiktaş'ta bırakmak istiyor. Başkan Fikret Orman ve yöneticiler de Ricardo Quaresma'nın performansında çok memnun… Siyah-Beyazlı yönetimin Q7'nin sözleşmesini uzatmak düşüncesi bulunuyor.
 

Caner Erkin ve Şükran Ovalı evleniyor


Çağan Irmak'ın yeni filmi “Benim Adım Feridun” için önceki gün Etiler'de özel bir gösterim düzenlendi.

Filmde Halil Sezai ile başrolü paylaşan Büşra Pekin'in yakın arkadaşları Şükran Ovalı ve Simge Sağın da gösterime katılanlar arasındaydı.

Film başlamadan önce habercilerin sorularını yanıtlayan Ovalı, Caner Erkin'den evlilik teklifi geldiğini söyledi ve “Ben de kabul ettim.
Ailelerimizde tanıştı.” dedi. Şimdi ise herkes evlilik tarihinin ne zaman olacağını merak etmeye başladı.

Ovalı'nın Ş ve C harflerinin yer aldığı kolye ise o gece dikkatlerden kaçmadı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"