comScore

15 Eylül Dolar kaça TL? Dolar bugün kaç TL? 1 Dolar kaç TL?

15 Eylül 2018, Cumartesi 10:19
15 Eylül Dolar kaça TL? Dolar bugün kaç TL? 1 Dolar kaç TL?

Dolar bugün kaç TL? Dolar bugün ne oldu? Dolar fiyatı arttı mı? Milyonlarca vatandaşın merak ettiği bugünkü dolar kurları ve dolar bugün ne kadar? Piyasaları alarma geçiren doların bugünkü kurları ve 15 Eylül Cumartesi günü dolar fiyatlarına dair son dakika bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena - 15 Eylül Dolar kaça TL? Dolar bugün kaç TL? 1 Dolar kaç TL? Dolar kuru yükselişe devam ediyor. Merkez Bankası'nın faiz arttırımı nedeni ile bir süre stabil hale gelen Dolar kuru 6 Lira üzerinde seyrini sürdürüyor. Son aylarda yükselen döviz kuru nedeni ile vatandaşların 1 numaralı gündem maddesi Dolar kuru olmuş durumda. Vatandaşlar internet ortamında 1 Dolar kaç TL? Dolar ne kadar? 15 Eylül Cumartesi dolar kuru gibi aramalar gerçekleştiriyor. 


15 Eylül Cumartesi Dolar ne kadar? 1 Dolar kaç TL?


Dolar kurundaki artış devam ediyor. Ulaşım, Gıda, giyim gibi birçok sektörü vuran dolar kurundaki artış vatandaşları endişeye sevk etmiş durumda. Dolar kuru ne zaman düşecek? Dolar düşecek mi? Dolar yükselecek mi? Dolar neden yükseliyor? gibi sorular vatandaşların bir numaralı ana gündem maddesi haline gelmiş durumda.

Piyasaları kapanması ile birlikte dolar kuru 6,17 seviyesinde stabil seyretmekte. Asya piyasalarının açılışı ile birlikte bir miktar değişkenlik gösteren Dolar kuru Pazartesi günü itibari ile işlem görmeye devam edecek.

GÜNCEL DOLAR EURO KURU TAKİBİ İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.