comScore

11 Eylül Dolar ne kadar? Dolar bugün kaç TL? 1 Dolar kaç TL?

11 Eylül 2018, Salı 07:56
11 Eylül Dolar ne kadar? Dolar bugün kaç TL? 1 Dolar kaç TL?

Dolar fiyatlarının artmasının ardından vatandaşlar doların neden yükseldiğini ve doların ne zaman düşeceğini araştırmaya başladı. Dolar neden yükseldi? Dolar düşer mi? Dolar daha yükselecek mi? Doların bugünkü kurları ve doların yükselişine dair tüm gelişmeler haberimizin devamında.

11 Eylül Dolar kuru ne kadar? 11 Eylül Dolar ne kadar oldu? 11 Eylül Dolar kuru. Son aylarda iyice yükselen Dolar kuru vatandaşların bir numaralı gündem maddesi haline gelmiş durumda. Vatandaşlar internette her gün Dolar kaç TL? Dolar ne kadar oldu? Dolar düşecek mi? Dolar yükselecek mi? Dolar 7 TL mi olacak? sorularına yanıt arıyor. Dolar neden yükseliyor? Dolar yükselmeye devam edecek mi? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.


Dolar bugün kaç TL? 1 Dolar kaç TL? (11 Eylül Dolar kuru)


Dolar yükselmeye devam ediyor. Kurban bayramından bu süreçe kadar 6,5 seviyelerinin altına inip yükselirken, Dolar kuru bugün saat 9:00 ile piyasaların açılması ile birlikte işlem görmeye başlayacak.

MERKEZ BANKASI FAİZ ORANLARINI AÇIKLAYACAK
Dolar kuru dün akşam piyasaları 6,48 ile kapatmıştı. Dolar kurundaki artıştan sonra vatandaşlar gözlerini Merkez Bankası'nın açıklayacağı faiz oranlarına çevrildi. Merkez Bankası'nın faiz arttırıp, arttırmayacağı Dolar kurundaki yükselişe doğrudan etki edecek.
 

ANLIK DOLAR KURU TAKİBİ İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena akşam haberleri turu (22 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.