comScore

10 Kasım Atatürk resmi, 10 Kasım sözleri, 10 Kasım Atatürk (10 Kasım mesajları, Atatürk sözleri, 10 kasım ile ilgili sözler)

10 Kasım 2018, Cumartesi 11:27
10 Kasım Atatürk resmi, 10 Kasım sözleri, 10 Kasım Atatürk (10 Kasım mesajları, Atatürk sözleri, 10 kasım ile ilgili sözler)

10 Kasım Atatürk resmi, 10 Kasım sözleri, 10 Kasım mesajları, 10 Kasım anma mesajları, 10 Kasım Atatürk ile ilgili mesajlar atmak isteyenler ve 10 Kasım Atatürk resmi paylaşmak isteyenler için haberimizi hazırladık. 10 Kasım resimleri, 10 Kasım whatsapp mesajları, 10 Kasım instagram resimleri, 10 Kasım anma resimleri, 10 Kasım Atatürk mesajları ve güzel sözler burada. 

10 Kasım Atatürk resmi arayan ve 10 Kasım mesajı paylaşmak isteyenler için 10 Kasım Atatürk resmi ve 10 Kasım paylaşımlarını derledik. 10 Kasım mesajları arasında en güzel 10 Kasım mesajı, 10 Kasım sms, 10 Kasım whatsapp paylaşımı, 10 Kasım Atatürk resmi, Atatürk güzel sözleri, Atatürk mesajları, Atatürk 10 Kasım resimleri, 10 Kasım Atatürk en güzel sözler, 10 Kasım sözleri, 10 Kasım en güzel sözler gibi arama yapılan konularla ilgili 10 Kasım paylaşım örnekleri ve 10 Kasım resim örnekleri, 10 Kasım mesaj örneklerini derledik. 
 

10 Kasım mesajları, 10 Kasım resimleri (Atatürk sözleri 10 Kasım, 10 Kasım Atatürk resimleri)


Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 77. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.
Unutturamaz seni hiç kimse unutulsak da biz. Her yerde sen her şeyde sen bilmem ki nasıl söylesem. Atam rahat uyu. Emanetini çiğnetmeyiz. Her birimiz Mustafa Kemal'in askerleriyiz.Yüzyılımızda, “Olmayacak hiçbir şey yoktur.” şeklindeki tarihi gerçeği ispatlayan ilk adam olmuştur.

Ulusumuzun güvenine layık olacak bir şekilde millet adına çalışmalarımıza bütün gücümüzle devam edeceğimize manevi huzurunda söz veriyoruz.

"Büyük Atatürk! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır.""O büyük insan yalnız Türkiye için değil, bütün doğu milletleri için de en büyük önderdi."

Atatürk'ün büyük eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır.

Çağımızda hiçbir isim Atatürk'ün adı kadar büyük saygı yaratmamıştır.

Atatürk, tarihte teşkilatçı bir dahi, bir milletin harikalar yaratan yöneticisi ve memleketinin kurtarıcısı olarak kalacaktır.Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Atatürk, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamıdır.

"Atatürk, şahsiyet ve yeteneğin dev gibi bir simgesi idi, o, yirminci yüzyılın en görkemli olayını yaratan adamdı."

"Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, her zaman yüreğimiz de yaşayacaksın."

Türk Milletinin her bir ferdi Atatürk'ün getirdiği ilke ve devrimlerin gönüllü ve azimli birer koruyucusu olmaktan büyük bir onur duymaktadır."Atatürk, şahsiyet ve yeteneğin dev gibi bir simgesi idi, o, yirminci yüzyılın en görkemli olayını yaratan adamdı."

"Türkiye Cumhuriyeti' nin kurucusu ve yeniliklerin sahibi olan Atatürk, fikirleri ile her zaman yaşayacak ve yaşatılacaktır."

Ey yüzü gibi kalbi de güzel insan emanetlerine sahip çıkacağımıza söz verirken bir On Kasımı daha seni yâd ederek anıyoruz.  Seni çok seviyor ve çok özlüyoruz.

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun.
 

10 Kasım anlamı nedir? 10 Kasım neden önemli? Atatürk 10 Kasım önemi ve anlamı


Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 80. yıldönümünde sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz. Atatürk'ü Anma Haftası olarak her yıl 10-16 Kasım tarihleri arasında çeşitli anma törenleri yapılmaktadır. Türk milletinin her ferdi Ulu Önderimiz Atatürk için 10 Kasım günü saat sabah 9.05'te 1 dakikalık saygı duruşu yapmaktardır. Fikirleri ve devrimleriyle Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu olan Mustafa Kemal Atatürk'ü her yıl 10 Kasım günü anma törenleri yapılmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk'ün vefat ettiği gün olarak 10 Kasım'da devletin tüm kademeleri Anıtkabir'de Atamızın huzuruna çıkarak ona olan minnet duygularını ifade etmektedirler. Türk milletinin ve dünyanın en büyük lideri olan Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 80. yıldönümünde kendisine olan özlem ve minnet duygularımızı bir kez daha ifade ediyoruz.

10 KASIM PAYLAŞIMLARI İÇİN TIKLAYIN!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.