comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

1. Lig'de istifa sezonu açılıyor mu?

10 Eylül 2016, Cumartesi 18:02
1. Lig'de istifa sezonu açılıyor mu?

Avrupa'nın en çok teknik direktör değiştirilen ligi Türkiye 1. Lig'in de ilk istifa sinyali geldi.

FutbolArena - Türkiye 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor teknik direktörü Reha Erginer hafta sonu oynayacakları Göztepe karşılaşmasından sonra radikal kararlar alabileceğini belirtti.

Yaptığı basın toplantısında Balıkesirspor'un yaşadığı zorluklara değinen Reha Erginer “Saha içinden çok saha dışında problem var. İnanılmaz bir maddi sıkıntı içindeyiz. Lisanslar çok zor çıktı. Lisanslar çıktıktan sonra anlaştığımız Kayserisporlu kaleci Yusuf, son anda gelen transfer yasağına takıldı. Şampiyon olmak için iyi kadrolar, iyi transferler yetmiyor. Her kesimin desteğine ihtiyacımız var. Taraftarımızdan bu desteği görüyoruz. Şehrin iç dinamiklerinin de harekete geçmesi gerekiyor.” dedi.
REHA ENGİNER, "GELECEĞİ GÖZDEN GEÇİRMEK ŞART"

Balıkesirspor'un maddi sorunları bir türlü aşamadığını belirten Reha Erginer “Kulübün içindeki sorunlar işimizi yapmamıza engel değil. Biz saha içiyle, saha dışını birbirinden ayırabilen insanlarız. O profesyonelliğe sahibiz. Ama Göztepe maçının skoru ne olursa olsun kulübün hedeflerinin, oyuncuların ve teknik ekibin geleceğinin gözden geçirilmesi şart. Ben kendi adıma maçtan sonra önemli kararlar alabilirim.” ifadelerini kullandı.

Reha Erginer Basın toplantısında gelen  “Bu sözlere erken bir ayrılık açıklaması diyebilir miyiz?” sorusunu yanıtsız bıraktı. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.