comScore

1 dolar ne kadar kaç TL? Dolar fiyatları arttı mı? (Dolar kaç TL oldu?) 11 Ekim canlı Dolar fiyatları

12 Ekim 2018, Cuma 11:14
1 dolar ne kadar kaç TL? Dolar fiyatları arttı mı? (Dolar kaç TL oldu?) 11 Ekim canlı Dolar fiyatları

1 dolar kaç TL? Dolar ne kadar oldu? Dolar fiyatları canlı takip var mı? Rahip Brunson davası sırasında dolar kaç lira oldu? Dolar fiyatları arttı mı? Dolar neden artıyor? Dolar fiyatları düşecek mi? Dolar canlı fiyat takibini haberimizde yer alan yönlendirme ile yapabilirsiniz. 11 Ekim canlı dolar fiyatı takibi burada. 

1 dolar ne kadar? 1 dolar kaç TL oldu? Dolar yükseldi mi? Dolar neden artıyor? Dolar fiyatları son durum nedir? Güncel dolar fiyatları takibini haberimizden yapabilirsiniz. Dolar fiyatları canlı takip için haberimizde yer alan canlı dolar takibi sayfasından anbean takip edebilirsiniz. 11 Ekim dolar fiyatları ne oldu? Canlı dolar fiyatları 11 Ekim Cuma takibi nasıl yapılır? Rahip Brunson davasındaki gelişmeler dolar fiyatlarını etkiledi mi? 

Canlı dolar fiyatı, dolar ne kadar oldu, 1 dolar kaç tl, 1 dolar kaç lira eder, dolar canlı takip, dolar fiyatları ne oldu, dolar euro takip, dolar takip, canlı dolar sitesi.


Dolar kaç TL? 1 dolar kaç TL eder? (Canlı dolar fiyatları 11 Ekim 2018 Cuma)


Türkiye ile Amerika arasında krize neden olan Rahip Brunson davasında duruşma yapılıyor. Rahip Brunson davasının gündemde olduğu saatlerde dolar fiyatlarındaki artış dikkat çekti. Dolar fiyatı ne kadar oldu sorusunun yanıtını veriyoruz. 11 Ekim Cuma dolar fiyatı 1 dolar 5,95 TL oldu. Sabah saatlerinde 1 dolar fiyatı 5,95 seviyelerinde seyretti. 
RAHİP BRUNSON SERBEST BIRAKILDI MI?
 

Dolar düşer mi? Dolar yükselecek mi? (Dolar ne olacak?


Para Borsa.com'da yer alan Yapı Kredi Yatırımları kısmında dolar fiyatları hakkında bugün yapılan değerlendirme şu şekilde:

"Haftaya zayıf başlayan TL, haber akışı ile güç kazanıyor. Banka kredilerindeki yapılandırma imkanı, açıklanan enflasyon programı, Dolar Endeksi'ndeki geri çekilme arka planı oluşturuyor. İç tarafta dış siyasete dair haber akışının bugün hareket yaratmaya devam etmesini bekliyoruz. Bu anlamda küresel piyasa ikinci planda kalabilir.

Dün belirttiğimiz 5,90 desteğine gerileyen Usd/TL'de haber akışına bağlı önemli hareketlerin görülebileceği bugün, olumlu haber akışı ile 5,70 olumsuz haber akışı ile 6,45 civarına doğru bir trend oluşturabilir. 6,02 ve 6,10 direnç konumunda. 5,80 seviyesi ve kırılması durumunda 5,70 hedef haline gelebilir."
CANLI DOLAR TAKİBİ İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"