comScore

1 dolar kaç TL? Dolar neden düşüyor? (Canlı dolar fiyatı)

28 Eylül 2018, Cuma 13:46
1 dolar kaç TL? Dolar neden düşüyor? (Canlı dolar fiyatı)

Dolar kurunda hareketli dakikalar yaşanıyor. Dolar kuru uzun bir süre sonra 6 seviyesinin altına geriledi. 1 dolar şu an kaç TL? Doların düşme sebebi nedir? 28 Eylül Cuma dolar fiyatları. Dolar düşüşe geçti. Detaylar haberimizde...

FutbolArena - 28 Eylül Cuma günü dolar fiyatlarında dalgalanmalar yaşanıyor. Dolar kurunda son dakika değişiklikleri aramalarda en çok aratılan konulardan biri oldu. 1 dolar kaç TL oldu? Dolardaki düşüşün temel sebebi nedir? Detaylar haberimizde...  Son dakika: Dolar Kaç tl?
 

Dolar kaç TL oldu? 1 Dolar kaç TL - Şu an Dolar ne kadar?


28 Eylül Dolar kuru haberimizde. 28 Eylül Cuma ile piyasaların açılması ile birlikte internette vatandaşların en çok aradığı konuları başında Dolar kurunun son durumu geliyor. Son dönemde 7 seviyesini gören Dolar kuru uzun bir aradan sonra 6 liranın altına düşmüştü. Dolar kuru fiyatlarına bakıldığında şu an dolar sabah saatlerinde 5.96 seviyesinden hafif yükselişle 5.99 seviyesine geldi. Dolar kurunun bu denli inmesinin ardından en çok aratılan konulardan biri de doların neden düştüğü oldu. Dolar neden düşüyor? Dün öğle saatlerinde hareketlilik yaşayan dolar kuru Merkez Bankası'nın faiz artırmasının ardından bile bu rakamlara gerilememişti.

Dün açıklanan FED'in faiz kararı sonrasında düşüş eğilimine giren ABD Doları, gün içerisinde de aşağı yönlü grafik izledi. Doların bugün piyasayı 6 seviyesinin altında kapatması bekleniyor.
GÜNCEL DOLAR KURU (28 EYLÜL CUMA SAAT: 13:45)


Alış: ₺6.0026
Satış: ₺6.0091
-0.01%🔻
28/09/2018

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!