comScore

1 dolar 7 TL oldu mu? 1 Euro kaç TL? (Canlı euro dolar fiyatları 7 Mayıs 2019)

07 Mayıs 2019, Salı 11:54
1 dolar 7 TL oldu mu? 1 Euro kaç TL? (Canlı euro dolar fiyatları 7 Mayıs 2019)

Euro 7 tl oldu mu, Euro fiyatı ne kadar oldu, dolar 7 tl oldu mu, 1 dolar 7 lira mi oldu, canlı euro dolar fiyatları, euro dolar ne kadar oldu, euro dolar kaç lira oldu gibi aramaların yanıtları haberimizde.

1 dolar 7 TL oldu mu? 1 euro 7 TL mi oldu? Euro 7 TL, dolar 7 TL oldu mu, canlı dolar euro fiyatları, İstanbul seçimlerinin yenileneceğinin açıklanmasının ardından euro ve dolar fiyatlarında artış devame diyor. Euro ne kadar oldu, euro kaç tl, euro kaç lira, dolar kaç tl oldu, dolar fiyatı 7 Mayıs, dolar son dakika, euro son dakika gibi aramaların yanıtlarını sizler için derledik. 31 Mart İstanbul seçimlerinin YSK tatafından tekrar edileceğinin açıklanmasının ardından euro dolar fiyatlarında artış sağlandığı gibi altın fiyatlarında da yükseliş oldu. 


1 dolar 7 TL oldu mu? 1 euro / TL mi? Dolar ve euro canlı takip (7 Mayıs dolar euro canlı)


31 Mart İstanbul seçimlerinde Ekrem İmamoğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinin ve mazbatasını alarak göreve aşlamasının ardından yapılan itirazları inceleyen Yüksek Seçim Kuurlu, İstanbul seçimlerinin iptal edilmesine karar verdi. YSK yaptığı açıklamada İstanbul'da seçimlerin yenilenmesine karar verdiğini duyurdu. Bu karar sonrası özellikle döviz piyasalarında ciddi artış yaşandı. Euro fiyatları bir anda 6,30 lira seviyelerinden 6,98 seviyelerine kadar yükseldi. Dolar fiyatları da tıpkı euro fiyatlarındaki artış gibi artıyor. 1 dolar fiyatı 7 Mayıs Salı günü saat 12.00 itibariyle 6,17 seviyelerinde devam ediyor. 
 

SON DAKİKA Altın Fiyatları! Çeyrek altın kaç TL oldu? Altın fiyatları neden yükseliyor?


İstanbul 31 Mart seçimleri sonrası altın fiyatları da yükselmeye başladı. Türkiye'de en çok tercih edilen altın çeşitlerinin başında gelen çeyrek altın fiyatları da artıyor. 6 Mayıs Pazartesi gününe göre 7 Mayıs Salı günü dolar ve euro fiyatlarının artması altına da yansımış durumda. 7 Mayıs Salı günü çeyrek altın fiyatı şu an itibariyle 421 liraya kadar yükselmiş durumda. Altının gram fiyatı ise bugün 255 liradan satışa sunuluyor. Cumhuriyet altının fiyatıysa 1.717 lira seviyelerine yükseldi. 
CANLI ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN 
 

İstanbul seçimleri ne zaman yapılacak? YSK İstanbul seçim kararı ne oldu?


31 Mart İstanbul seçimlerinde usulsüzlük iddiası nedeniyle seçimlerin yenilenmesine karar verildi. İstanbul seçimleri ne zaman, YSK seçim kararı ne oldu, YSK İstanbul seçim kararı son dakika gibi aramaların yanıtları da belli oldu. Yüksek Seçim Kurulu, İstanbul seçimlerinin 23 Haziran Pazar günü yapılmasına karar verdi. 
EKREM İMAMOĞLU'NUN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYIN 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"