comScore

FutbolArena TV

Gomis'ten Negredo'ya gönderme

05 Ağustos 2017, Cumartesi 13:33

FutbolArena - Galatasaray'ın Fransa Ligue 1 ekibi Marsilya'dan transfer ettiği Bafetimbi Gomis, basın toplantısı düzenledi.

Bafetimbi Gomis, Negredo için ne dedi?


Beşiktaş'ın yeni transferi Negredo'nun bu sezon 35 gol atacağını söylemesiyle ilgili "Siz kaç gol atacaksınız?" sorusuna cevap veren Gomis, "Negredo eğer 35 gol atacağını söylüyorsa ve gerçekten atarsa onun adına mutlu olurum. Ben rakam vermeyi doğru bulmuyorum." ifadelerini kullandı.

Bafetimbi Gomis'ten itiraf! "Hazır değilim"


Yeni sezon için henüz hazır olmadığını açıklayan Gomis "Henüz hazır değilim. Biraz daha zamana ihtiyacım var. En iyi performansıma kavuşacağım." dedi.

Gomis ayrıca "Arkadaşlarım 1 antrenman yapıyorsa ben 2 yaparım. Çok çalışmak gerekiyor. Elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanmalıyım." ifadelerini kullandı.

Gomis: "Galatasaray dışında 2 Türk takımından daha teklif aldım"


Galatasaray'daki baskıyla ilgili gelen soruya cevap veren Gomis, "Marsilya'da da baskı vardı. Ben buna alışığım. Baskının olması gayet doğal." dedi. 

Galatasaray'ın transferlerine de değinen Gomis, "Takımımız yenilenme aşamasında. Daha fazla kaliteli oyuncunun takıma geleceğine inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Bu transfer döneminde "Galatasaray ve Marsilya dışında Türkiye'den 2 büyük kulüpten resmi teklif aldım." diyen Gomis bu kulüplerin isimlerini vermedi. 

Öte yandan Gomis, Süper Lig'in Fransa'da yayınlanacak olmasıyla ilgili olarak ise, "Türkiye Ligi'nin Fransa'dan canlı yayınlanacak olması futbolcuların performanslarını etkileyecektir." ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Galatasaray Videoları