comScore

FutbolArena TV

Ali Koç, TFF ve MHK'yı hem eleştirdi hem uyardı! "Bu iş artık konuşarak çözülmüyor"

24 Ekim 2021, Pazar 23:25

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Alanyaspor mağlubiyetinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"DÜŞÜŞ VAR, BU BARİZ AMA HEP BÖYLE GİTMEYECEK"
İlk yarı iyi baskı yaptık. Ancak bu baskıyı gole çeviremiyoruz. Bu maçı seyredip 2-1 kaybetmiş olmak. İlk gole kadar aklımızın ucundan bile geçmedi. En kötü beraberlik olurdu. Düşüş var, bu bariz. Şampiyonluğa oynayan, ligde her noktadaki takımda bu olabilir. Dün hedefimiz neyse, bugün de aynı. Daha köprünün altından çok su akacaktır. Çok güzel başladık sezona. Hazırlık maçları buna dahil. Sonra hafif duraklama, düşüş dönemi. Bu değişecektir. Kadro geçen seneye oranla daha kuvvetlendi.

"TEPKİLER NORMAL"

Taraftarlarımızın tepkileri normal. Ancak Fenerbahçe camiasında kırılganlık yıllardır, şampiyonluk bekleme durumu var. Bu sene büyük umutlarla başladık. Acaba yine benzer sıkıntıları mı yaşayacağız düşüncesi içinde olmaları söz konusu.

"YENİ MHK BAŞKANI VE HAKEMLERLE İLGİLİ SORUYA"

Sivasspor-Adana Demirspor maçında penaltı oldu. Hakem VAR'a gitti. O penaltıda VAR'a gitmek hakemlik performansının düşük olduğunu gösteriyor. Orada hakemin penaltıyı çalamayıp VAR'a gitmesi işin vehametini gösteriyor. Daha önce dediğimiz gibi sistem değişmeli. Onun dışında Bence gözlemci raporları ne kadar dikkate alınıyor merak ediyorum. Şimdi Altay. Hepiniz gördünüz. Altay çıkarken ona edilen küfürleri. Altay hiçbir şey yapmıyor. Federasyondan rica ediyorum. Temsilci raporlarını açıklasınlar. Ceza alacak hiçbir cümle, ifade yok.

Fenerbahçe Videoları