comScore

Ünlü futbolcudan şok sözler: "Keşke tecavüz etseydim"

21 Nisan 2017, Cuma 18:37
Ünlü futbolcudan şok sözler:

Sunderland'in eski futbolcusu Adam Johnson'ın Mart ayında reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girmesinin ardından basına sızan konuşmaları adeta şok etkisi yarattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Mart ayında reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girdiğini kabul ettiği için 6 aylık hapis cezasına çarptırılan Sunderland'in eski futbolcusu Adam Johnson bu kez yine şok görüntülerle gündeme geldi. 

İngiliz basınında The Sun'da yer alan görüntülere göre Johnson'un, "Keşke o kıza tecavüz etseydim." ifadeleri yer alıyor. Konuşmalar arasında küfürlü sözleri bulunan Johnson'un 6 aylık hapis cezasının ardından "6 yıl içeride kalacağımı bilsem o kıza tecavüz ederdim." ifadeleri yer alıyor. 
Bu konuşmaların ardından Johnson'ın daha güvenli bir hapishaneye yatırılması gündemeyken artık bunun pek mümkün olmayacağı belirtildi. 

Adam Johnson'ın, 15 yaşındaki kızı dokunarak taciz etmek ve cinsel ilişkiye girmekten suçlu bulunduğu, hakkında devam eden reşit olmayan başka birisiyle cinsel ilişkiye girmek suçlamasından ise beraat ettiği kaydedilmişti.

Manchester City'de 2010-2012 yıllarında oynamasının ardından Sunderland'e transfer olan Johnson, bu sezon 20 maça çıkmıştı.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.