comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Nevzat Aydın'dan olay Sivasspor-Fenerbahçe maçı paylaşımı

14 Nisan 2018, Cumartesi 20:34

Eski Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın, Sivasspor-Fenerbahçe maçı sırasında olay bir paylaşımda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Demir Grup Sivasspor deplasmanında zorlu bir 3 puan mücadelesine çıktı. Karşılaşmayı 2-0 önde götüren Fenerbahçe için eski Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın şok bir imada bulundu.

''ŞAŞIRDIK MI?'' 
Eski Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında oynanan Sivasspor-Fenerbahçe mücadelesinde imalı bir paylaşımda bulundu.Nevzat Aydın'ın paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

  

Sivasspor - Fenerbahçe maçına Ahmet Çakar ne dedi?


Süper Lig 29. haftasında oynanan Sivasspor - Fenerbahçe maçının ilk yarısında ev sahibinde Bifouma'nın üst üste kaçırdığı pozisyonlardan sonra Sivasspor taraftarları da tribünde ıslıklayarak Bifouma'yı protesto etti. 

Öte yandan Sivasspor - Fenerbahçe maçınnı devre arasında Ahmet Çakar ise kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "NATO, Sivas operasyonuna destek vermektedir." ifadelerini kullandı. Ahmet Çakar'ın twitter'dan yaptığı bu paylaşım büyük etkileşim alırken, sosyal medyada da kısa sürede büyük yankı yarattı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (25 Nisan 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Trabzonspor’un
Trabzonspor’un yeni teknik direktörü kim olacak?
\"Trabzonspor’da
Trabzonspor’da Kamil Ahmet Çörekçi sezonu kapattı
", "trabzonspor/nevzat-aydindan-olay-sivassporfenerbahce-maci-paylasimi-346794h/", "14 Nisan 2018, Cumartesi 20:34", "1", "Trabzonspor", "trabzonspor"];hbr[1] = [348010, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/trabzonsporda_ahmet_agaoglu_kulubun_1_milyar_tlye_yakin_borcu_var5F.jpg", "Trabzonspor’da Ahmet Ağaoğlu: \"Kulübün 1 milyar TL’ye yakın borcu var\"", "Trabzonspor’un yeni başkanı Ahmet Ağaoğlu, Anadolu Ajansı’nın Spor Masası programında açıklamalarda bulundu. Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor’un gündemine ilişkin önemli noktalara değindi.", "
FutbolArena - Trabzonspor’un yeni başkanı Ahmet Ağaoğlu, Anadolu Ajansı’nın Spor Masası programında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’da başkanlık koltuğuna yeni oturan çiçeği burnunda başkan Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor’un yaklaşık 1 Milyar TL borcu olduğunu dile getirdi.
 

Ahmet Ağaoğlu’nun Anadolu Ajansı’na yaptığı açıklamalar


"TRABZONSPOR’UN BORCU 1 MİLYAR TL"
"Trabzonspor’un 1 milyar TL’ye yakın borcu var, bu borç 1 yılda erimez. Trabzon’da her çocuk anasından futbolcu olarak doğar. Trabzonspor’da oynamak ister. "

"ELİMDE VAR OLANI KULLANIRIM"

"Böyle bir coğrafyada yaşıyorsak bu kaynağı kullanmak zorundayız. Bizi şampiyon yapan ve başarıya taşıyan budur. Öze dönüş dediğimiz şey, elindeki malzemeyi kullanıştır. Elimde var olanı kullanmak zorundayım. Yetersiz kaldığım yerde gelir gider dengemizi sarsmayacak şekilde elbette transfer yapılır."

"HORONU HIZLI TEPEN..."
"Trabzonspor’un bir oyun karakteri vardır. Yemeği hızlı yiyen, horonu hızlı tepen, hızlı konuşan bir kentin insanı öyle yavaş oyunu beğenmez. Mücadeleci, hırslı ve mağlubiyete tahammülü olmayan görüntüyü tribüne verdiğiniz zaman o seyirci yenilgiyi de bağrına basarı. Ama orta sahada top kaybedeceksiniz sonra arkanızı dönüp yürüyeceksiniz. Yok böyle bir şey."

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "trabzonspor/trabzonsporda-ahmet-agaoglu-kulubun-1-milyar-tlye-yakin-borcu-var-348010h/", "26 Nisan 2018, Perşembe 11:59", "1", "Trabzonspor", "trabzonspor"];hbr[2] = [347971, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/trabzonspor_yoneticisinden_aciklama_fenerbahce_besiktas_macinin_karari_politik46.jpg", "Trabzonspor yöneticisinden açıklama! ’Fenerbahçe - Beşiktaş maçının kararı politik’", "Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Fenerbahçe - Beşiktaş maçı için verilen karar politiktir. Herhalde dünyanın hiçbir yerinde böyle bir karar verilmezdi." dedi.", "
FutbolArena - Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe - Beşiktaş maçıyla ilgili verilen kararın politik verilmiş bir karar olduğunu belirterek, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe - Beşiktaş maçı yorumu


DHA’ya konuşan Hayrettin Hacısalihoğlu, sporda şiddetin en önemli hadiselerden biri olduğunu söyledi. Şiddeti hiçbir sporseverin normal karşılamasının mümkün olmadığını belirten Hacısalihoğlu, "Sporun temel felsefesi zaten dostluk, barış, kardeşliktir. Bu felsefede şiddeti görmemezlikten görmek, olağan karşılamak mümkün mü? Politik bile olsa, bunu spor politakası açısından söylüyorum, kendi yaptığı hataları insanların örtmemesi, üzerine gitmesi lazım. Kanadı, kanamadı, kafasına vurdu vurmadı, bunları kınamak lazım. Yanlışa prim vererek yanlışları nasıl önleriz" diye konuştu.

"BAŞKA BİR SPOR ADAMI DA YARALANSA ÜZÜLÜR, TEPKİ GÖSTERİRDİK"
Şenol Güneş’in yaralanmasının kendilerini üzdüğünü de ifade eden Hacısalihoğlu, "Tabiki bu olayda Trabzonspor için bir sembol olan Şenol Güneş’in yaraalanması bizi ayrıca üzdü. Başka bir spor adamı da orada yaralansa, şiddete maruz kalsa ona da üzülür, tepki gösterirdik" ifadelerini kullandı.

"OLAYLARI KAŞIYARAK SIYRILMAK İSTİYORLAR"

’Biz bu olayda kimseyle karşı karşıya gelmedik, onlar gelmek istiyor’ diyen Hacısalihoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Herhalde bazı olayları kaşıyarak bu olaydan sıyırmak istiyorlar. İstanbul’da iki ayrı kulübün kendi aralarında yapacağı müsabakada bizi hiç ilgilendirmeyen bir konuda Trabzonspor’un ismini, renklerini ve değerlerini tartıştırmak, daha da ötesi 2011 yılını emsal göstermek, oralardan misaller vermek hiç anlaşılır bir davranış değil. Bana göre uygun bir davranış da değil."

"RENK DEĞERLENDİRMESİ İLKOKUL ÇOCUKLARI SEVİYESİNDE"

Giyilen kıyafetlerin renkleriyle ilgili yapılan değerlendirmelerin komik olduğunu vurgulayan Hacısalihoğlu, bu konuda şunları söyledi: "Geçmişte Şenol hocanın giydiği kıyafetlerle ilgili örnekler vermek abasle iştigal. Bunun ifadesi olamaz. Bordo renkten tahrik olan insanları anlamak mümkün değil. Böyle bir misal, örnek olamaz. Biz bordo maviyi de, sarı kırmızıyı da, sarı laciverti de, siyah beyazı da, yeşil beyazı da seviyoruz. Renklerle ilgili bu ilkokul çocukları seviyesinde olacak bir değerlendirme. Böyle bir şey görmedim, komik."

"POLİTİK VERİLMİŞ BİR KARAR"

Tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş maçının seyircisiz olarak kaldığı yerden devam ettirilmesi yönünde alınan kararı, 2007-08 sezonunda Trabzonspor’un 1-0 öndeyken tatil edilen ve daha sonra 3-0 Sivasspor’un lehine sonuçlanan maçı da anımsatarak değerlendiren Hacısalihoğlu, "Bana göre bizim maçımız da, bugünkü de politik verilmiş bir karar. Herhalde dünyanın hiçbir yerinde böyle bir karar verilmezdi" diyerek açıklamalarını tamamladı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "trabzonspor/trabzonspor-yoneticisinden-aciklama-fenerbahce-besiktas-macinin-karari-politik-347971h/", "25 Nisan 2018, Çarşamba 20:41", "1", "Trabzonspor", "trabzonspor"];hbr[3] = [347934, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/trabzonsporda_onder_bulbuloglu_sike_davasi_icin_fifadaB6.jpg", "Trabzonspor’da Önder Bülbüloğlu, şike davası için FIFA’da", "Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu FIFA’da devam eden şike davasıyla ilgili Zurih’e gitti.", "

FutbolArena - Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, FIFA’da devam eden şike davasıyla ilgili Zürih’e gitti. Bülbüloğlu FIFA’daki temaslarının ardından Trabzonsporlu taraftarlarla sohbet etti. 
 

Önder Bülbüloğlu’nun FIFA’ya yaptığı ziyaret


Önder Bülbüloğlu, FIFA merkezine giderek Şike Davası’yla ilgili çeşitli temaslarda bulundu. Bülbüloğlu, temaslarının sonrasında FIFA genel merkezinin karşısında ‘Adalet Nöbeti’ tutan taraftarlarımızla da sohbet etti. Önder Bülbüloğlu, ‘’Trabzonspor Kulübü olarak hukuk mücadelemizi sürdüreceğiz. Dosyamız şu anda FIFA’da. Biran önce sonuçlanmasını istiyoruz. Çünkü adalet bekleyen ve Türkiye’de temiz futbolu özleyen bir camia var” dedi.

FIFA binasının önünde bekleyen taraftarları da vurgulayan Bülbüloğlu, "Taraftarlarımız mücadelemizde güçlü ve kararlı. Kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Trabzonspor Haberler: Fenerbahçe - Beşiktaş sonrası sert açıklama (25 Nisan 2018)


Trabzonspor’dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

"Bilindiği üzere ülkemizin iki kulübü arasında bir süre önce oynanan kupa maçında spor etiğiyle bağdaşmayan bir dizi olaylar yaşanmış ve karşılaşma yarıda kalmıştır.

Sporda şiddet, şike ve dopingle mücadeleyi kendine görev edinmiş bir camia olarak, söz konusu karşılaşmada meydana gelen olaylardan ve yanı sıra futbolumuza dünya çapında ilkleri yaşatan, camiamızın en büyük değerlerinden biri olan Şenol Güneş’e yapılanlardan, ülkemiz futbolu adına büyük rahatsızlık duyduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.

Camiamızla ilgisi olmayan bu maç hususunda son günlerde söz konusu iki kulübün temsilcileriyle birlikte, ilgili ilgisiz kişi ve kurumlar arasında yaşanan söz düellosunda, taraflardan birinin başkan, teknik adam ve bazı yöneticilerinin, renklerimiz, ismimiz ve çalınan şampiyonluğumuzu malzeme etmeye çalışmalarını esefle kınadığımızı kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla."

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "trabzonspor/trabzonsporda-onder-bulbuloglu-sike-davasi-icin-fifada-347934h/", "25 Nisan 2018, Çarşamba 14:50", "1", "Trabzonspor", "trabzonspor"];hbr[4] = [347913, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/trabzonspordan_fenerbahceye_sert_tepki_calinan_sampiyonlugumuzEK.jpg", "Trabzonspor’dan Fenerbahçe’ye sert tepki! \"Çalınan şampiyonluğumuz\"", "Trabzonspor, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi sonrası sarı lacivertli kulübün yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.", "
FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe - Beşiktaş maçı sonrası sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamalara Trabzonspor’dan tepki geldi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman ve yönetici Şekip Mosturoğlu’nun açıklamalarıyla ilgili bordo mavili kulüpten sert yanıt verildi.
 

Trabzonspor Haberler: Fenerbahçe - Beşiktaş sonrası sert açıklama (25 Nisan 2018)


Trabzonspor’dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

"Bilindiği üzere ülkemizin iki kulübü arasında bir süre önce oynanan kupa maçında spor etiğiyle bağdaşmayan bir dizi olaylar yaşanmış ve karşılaşma yarıda kalmıştır.
Sporda şiddet, şike ve dopingle mücadeleyi kendine görev edinmiş bir camia olarak, söz konusu karşılaşmada meydana gelen olaylardan ve yanı sıra futbolumuza dünya çapında ilkleri yaşatan, camiamızın en büyük değerlerinden biri olan Şenol Güneş’e yapılanlardan, ülkemiz futbolu adına büyük rahatsızlık duyduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.

Camiamızla ilgisi olmayan bu maç hususunda son günlerde söz konusu iki kulübün temsilcileriyle birlikte, ilgili ilgisiz kişi ve kurumlar arasında yaşanan söz düellosunda, taraflardan birinin başkan, teknik adam ve bazı yöneticilerinin, renklerimiz, ismimiz ve çalınan şampiyonluğumuzu malzeme etmeye çalışmalarını esefle kınadığımızı kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla."

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "trabzonspor/trabzonspordan-fenerbahceye-sert-tepki-calinan-sampiyonlugumuz-347913h/", "25 Nisan 2018, Çarşamba 11:43", "1", "Trabzonspor", "trabzonspor"]; slide[0] = [347906, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/trabzonsporda_riza_calimbaydan_ayrilik_itirafiue.jpg", "Trabzonspor’da Rıza Çalımbay’dan ayrılık itirafı", "Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Antalyaspor maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Rıza Çalımbay, Trabzonspor’dan ayrılık iddiaları hakkında da konuştu.", "trabzonspor/trabzonsporda-riza-calimbaydan-ayrilik-itirafi-347906h/", "25 Nisan 2018, Çarşamba 10:57", "Trabzonspor"];slide[1] = [347895, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/kamil_ahmet_corekci_trabzonsporu_hakettigi_yere_cikaracagizbr.jpg", "Kamil Ahmet Çörekçi: ’’Trabzonspor’u hakettiği yere çıkaracağız’’", "Trabzonspor’un savunma oyuncusu Kamil Ahmet Çörekçi kişisel sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.", "trabzonspor/kamil-ahmet-corekci-trabzonsporu-hakettigi-yere-cikaracagiz-347895h/", "25 Nisan 2018, Çarşamba 00:35", "Trabzonspor"];slide[2] = [347868, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/trabzonspora_is_adamindan_15_milyon_tl_maddi_yardimyF.jpg", "Trabzonspor’a iş adamından 1,5 milyon TL maddi yardım", "Trabzonspor, Batmanlı İş Adamı Metin Güneş’in kulübe 1,5 milyon TL’lik maddi destek sağladığını açıkladı.", "trabzonspor/trabzonspora-is-adamindan-15-milyon-tl-maddi-yardim-347868h/", "24 Nisan 2018, Salı 19:00", "Trabzonspor"];slide[3] = [347849, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/trabzonspor_samet_aybaba_ile_anlasti_miiA.jpg", "Trabzonspor Samet Aybaba ile anlaştı mı?", "Trabzonspor’un gelecek sezon için Samet Aybaba ile görüştüğü iddialarına Başkan Danışmanı Özkan Sümer cevap verdi.", "trabzonspor/trabzonspor-samet-aybaba-ile-anlasti-mi-347849h/", "24 Nisan 2018, Salı 15:18", "Trabzonspor"];slide[4] = [347822, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201804/b/jan_durica_takimda_kalacak_mi65.jpg", "Jan Durica takımda kalacak mı?", "Trabzonspor transfer haberlerinde yasak nedeniyle oyuncu alınamayacağı için hangi oyuncuların takımda kalacağı yönünde haberler gündeme geliyor.", "trabzonspor/jan-durica-takimda-kalacak-mi-347822h/", "24 Nisan 2018, Salı 11:06", "Trabzonspor"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });