comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Muharrem Usta: ''İyi yoldayız'' - Trabzonspor Haberleri

20 Mart 2017, Pazartesi 09:22
Muharrem Usta: ''İyi yoldayız'' - Trabzonspor Haberleri

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, gelecek adına umutlu konuştu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in ikinci devresine fırtına gibi bir giriş yapan Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta iyi yolda olduklarını belirterek gelecek adına umutlu konuştu.

''ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR''
Milliyet Gazatesi'nde yer alan habere göre, Muharrem Usta, çok çalıştıklarını ifade ederek, "Trabzonspor başarır, Trabzonspor yapar ama bu kuru kuruya olmuyor. Gerçekten çok çalışmak lazım. Takım da biz de çok çalışıyoruz. Taraftarımız bu işe destek veriyor ve bir daha gördük ki Trabzonspor iyi yolda. Daha da iyi olacağına inanıyorum. Gelecekle alakalı planlarımız var. Bu plan işliyor. Gelecek seneye ait de planımız var. Onları da işleteceğiz. Biz bir maça bakıp, iyiyiz ya da kötüyüz diye bir hesap yapmıyoruz. Takımımızı ve hangi seviyede olduğumuzu biliyoruz. Zamanı geldiğinde planlarımızı hayata geçireceğiz" dedi.

''BAŞARILI BİR TAKIMIMIZ VAR''

Galatasaray maçını da değerlendiren Muharrem Usta, "Sezonun başından beri en çok önem verdiğimiz konu iyi bir takım olmak, takım ruhuyla mücadele etmekti. Artık başarılı bir takımımız var. Oyun ve mücadele şekliyle bize güven veriyor. Galatasaray karşısında güzel bir galibiyet oldu" ifadesini kullandı.
 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.