comScore

"Survivor'da örnek harekette bulunan İlhan Mansız'a büyük haksızlık"

19 Mayıs 2017, Cuma 19:32

Survivor 2017'de Türkiye ile Yunanistan arasında oynanan mücadele öncesinde ilk tur oyununda İlhan Mansız ile Adem Kılıççı arasında "kim oynayacak" tartışması adaya da taşındı. Yorumcular ve yarışmacılar İlhan Mansız'a hak verdi. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2017'nin yapımcısı Acun Ilıcalı bu sezon bir ilki gerçekleştirdi. Dominik Cumhuriyeti'nde Türk Survivor dışında Yunan Survivor'ın da yapımcılığını üstlenen Ilıcalı, 18 Mayıs Perşembe günü Türkiye ile Yunanistan Survivor yarışmacılarını ödül oyununda karşı karşıya getirdi. 
 

Türkiye - Yunanistan Survivor yarışmasını kim kazandı?


Türk televizyon tarihinde bir ilk olan Türk ile Yunan Survivor yarışmacılarının karşılaştığı ödül oyunundan önce sosyal medyada fan grupları kelimenin tam anlamıyla büyük bir kenetlenme içerisine girdi. 18 Mayıs Perşembe günü başlayan Türkiye - Yunanistan Survivor yarışmasının ilk turunu Türkiye kazanırken, ikinci tur 19 Mayıs Cuma günü oynanacak. Türkiye, Yunanistan karşısında ödül oyununun ilk turunu 10'a 7 kazandı. Yunan Survivor yarışmacılarına nazaran Türk Survivor yarışmacılarının performans anlamında parkurda daha iyi olduğu gözlemlenirken, Yunan yarışmacıları da "Onlar gerçekten daha hızlı ve atışlarda sanki bunun okuluna gitmiş gibi sürekli hedefi görme konusunda başarılılar." yorumunu yaptı. 

 

İlhan Mansız'dan Türkiye - Yunanistan Survivor yarışmasında örnek mesaj


Öte yandan Türkiye ile Yunanistan arasında Survivor'da düzenlenen yarışma öncesinde programın sunucusu Acun Ilıcalı'nın ödülü açıklamasının ardından bir önerisi olduğunu söyleyen İlhan Mansız, "Bence bugün kimin kazandığının önemi yok. Dostluğun kazanması önemli. Bu yüzden kazanan kim olursa olsun iki takım ödülde verilecek olan yemeği birlikte yesin." şeklinde bir teklif sundu. İlhan Mansız'ın bu önerisine tüm yarışmacılar destek verirken, kısa bir süre düşünen Acun Ilıcalı da yarışmacıların yoğun desteğinin ardından İlhan Mansız'ın önerisine evet dedi. Bu sırada İlhan Mansız'ı Yunan survivor yarışmacısı Yorgos tebrik etti. 


Survivor İlhan Mansız Adem Kılıççı kavgası


Survivor 2017'de Türkiye ile Yunanistan arasında oynanan ödül oyununun ilk turunda kimlerin oynayacağı konusunda Adem Kılıççı ile İlhan Mansız arasında küçük bir tartışma yaşandı. İki yarışmacının da oynamak istemesi üzerine takım arkadaşları arasında oylama yapıldıktan sonra birçok kişi İlhan Mansız'ı tercih ederken, Adem'in ısrarlar "Ben oynamak istemiyorum." talebi üzerine İlhan Mansız, "Tamam sen oyna." diyerek takım arkadaşına öncelik tanıdı. Ancak bu konu oyunun ardından adaya da taşındı. 


ADEM'DEN İLHAN MANSIZ'A EGOİST ELEŞTİRİSİ

Adem Kılıççı ödül oyununun ardından adada Sabriye ile yaptığı konuşmasında, "Herkes haftalık performansın peşine düşünmüş. Ben birçok kez öncelik tanıyorum ama onlar bu saygıyı göstermiyor. İlhan Mansız bu konularda egoist davranıyor." şeklinde eleştirmesine rağmen diğer yarışmacılar aynı fikirde değil. 

SERHAT AKIN'DAN İLHAN MANSIZ'A DESTEK!

Serhat Akın ise ada konuşmalarında, "Orada bir oylama yapılıyor ve oylamada İlhan abi oynansın seçimi ağırlık kazanmasına rağmen Adem illa ben oynayacağım dedi. O zaman niye oylama yapılıyor? İlhan abi sen orada büyüklüğünü gösterdin ama yarın öbürgün Adem bu konudaki tavrını sürdürürse sıkıntı olur." şeklinde bir eleştiride bulundu. 

VOLKAN VE OGEDAY DA İLHAN MANSIZ'A DESTEK OLDU

Gönüllüler takımının yarışmacıları Volkan ve Ogeday da adada yaptıkları konuşmada İlhan Mansız'a destek olurken, "Adem orada oylama istedi. Ancak oylamada herkes İlhan abi demesine rağmen Adem yine de ben oynamak istiyorum dedi. Zaten oylamayı görünce bir anda şaşırdı." şeklinde konuştular. 

 

İlhan Mansız - Adem Kılıççı kavgasında kim haklı?


İlhan Mansız ile Adem Kılıççı arasında birkaç gün önce yine ödül oyununda 2. tura kimin çıkacağı konusunda kısa süreli tartışma yaşandıktan sonra takım arkadaşları İlhan'ın parkurda daha iyi olması gerekçesiyle oynamasını isterken, Sabriye'nin de aynı şekilde İlhan Mansız'a destek vermesi Adem'i kızdırmıştı. Türkiye - Yunanistan Survivor yarışmasında İlhan Mansız ile Adem arasında yaşanan ikinci "kim oynayacak" krizi ise Survivor Ekstra programında masaya yatırıldı. 

İHSAN TARKAN: "ADEM, İLHAN MANSIZ'A HAKSIZLIK ETTİ"

Survivor Ekstra programının yorumcularından İhsan Tarkan ise, "Adem'in oynamak istemesinde hiçbir problem yok. Aynı zamanda İlhan Mansız'ın da. Çünkü bu milli maç gibi. Herkes oynamak isteyecektir. İlhan Mansız da ağabeylik yapıp Adem'e sen oyna dedi. Adem de 2'de 2 yaparak güzel performans sergiledi. Buraya kadar problem yok. Ancak Adem'in adaya döndükten sonra kendisine öncelik tanımasına rağmen İlhan Mansız'a "Egoist" demesi çok yanlış bir konuşmaydı. ifadelerini kullandı. 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.