comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Süper Lig'e damga vurmaya hazırlanıyorlar

20 Şubat 2014, Perşembe 19:36

Erciyes, Gaziantep, Kasımpaşa ve Bursa maçlarından galibiyetle ayrılan ve bu sezon ikinci defa 4 maç üst üste galibiyet serisi yakalayan Slaven Bilic, Süper Lig'de zirveye çıkmak üzere.

FutbolArena Analiz - Erciyes, Gaziantep, Kasımpaşa ve Bursa maçlarından galibiyetle ayrılan ve bu sezon ikinci defa 4 maç üst üste galibiyet serisi yakalayan Slaven Bilic, Süper Lig'de zirveye çıkmak üzere. %57 galibiyet yüzdesi bulunan Bilic, gözünü 2,22 puan ortalamalı Mircea Lucescu'nun koltuğuna dikti. Süper Lig'de yakaladığı maç başı 2 puan ortalamasıyla 2000 yılından bu tarafa Süper Lig'de takım çalıştırmış 120 teknik adam içerisinde 10.sırada olan Bilic, galip gelmesi durumunda yükselişini sürdürecek. Mancini ise Beşiktaş maçından galibiyetle ayrılması durumunda Lucescu ve Feldkamp'ın ardından 120 isim içerisinde 3.sıraya çıkacak.
 
TERİM'İ GERİDE BIRAKACAK

Üst üste gelen galibiyetlerle çıkışını sürdüren Slaven Bilic, olası bir galibiyet sonrası Terim'in 2.04'lük ortalamasını da geçecek. 2,05 puan ortalamasına ulaşacak olan Hırvat hoca, kazanması durumunda kariyerinde ilk defa 5 maçlık galibiyet serisi yakalayacak. 


Analiz: Taner Karaman

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.