comScore

Galatasaray Galatasaray

Sinan Gümüş'ten savunma! 'Yemin ederim'

02 Aralık 2016, Cuma 10:57
Sinan Gümüş'ten savunma! 'Yemin ederim'

Galatasaray'da teknik direktör Riekerink'e tepki gösterdiği iddia edilen Sinan Gümüş kendini savundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın Türkiye Kupası'nda Elazığspor'a karşı oynadığı karşılaşmada oyundan alındığı için teknik direktör Jan Olde Riekerink'e karşı tepki gösterdiği iddia edilen Sinan Gümüş, yöneticilerle yaptığı görüşmede konuya açıklık getirdi.

Milliyet'te yer alan habere göre; Florya'da futboldan sorumlu idareci Levent Nazifoğlu antrenman öncesi Sinan Gümüş'ü yanına çağırıp konuya açıklık getirmesini istedi.
Sözlerine "Yemin ederim hocaya falan kızmadım" diyerek giren Sinan'ın, "Yemin ederim ben orada sadece kendime kızıyorum. Kendime oynadığım oyun için çok kızdım. Kenara gelirken hocayla tokalaştık zaten. Ama maçta istediğim şeyleri yapamadığım için moralim çok bozuktu. Orhan (Atik) hocaya bundan dolayı dert yanıyorum. Neden diye? Çünkü kendimi göstermek için bir fırsat verilmişti ama ben bunu değerlendiremedim. Burada kimseye en ufak bir saygısızlığım söz konusu değil" şeklinde savunma yaptığı belirlendi.

Sinan'ın savunmasını tatmin edici bulan Nazifoğlu daha sonra Riekerink ile yardımcısı Orhan Atik'le bir araya geldi. Yapılan görüşmede Gümüş'e ceza verilmemesi konusunda görüş birliğine varıldı. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.