comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ümit Özat'tan maç sonu Fenerbahçe ve Advocaat itirafı

30 Kasım 2016, Çarşamba 22:59
Ümit Özat'tan maç sonu Fenerbahçe ve Advocaat itirafı

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Fenerbahçe ile oynanan kupa maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Fenerbahçe maçı sonrası Dick Advocaat ile ne konuştuklarını söyledi. 

"YUVANA HOŞGELDİN DEDİ."
Ümit Özat, Fenerbahçe maçının ardından Dick Advocaat ile yaptığı kısa sohbette Hollandalı teknik adamın kendisine, "Yuvana hoşgeldin" dediğini söyleyerek, "Büyük hoca kolay olunmuyor. Bana yuvana hoşgeldin dedi. Ben de kendisine bundan sonraki maçlarınad başarılar diledim." şeklinde konuştu. 

ÜMİT ÖZAT'TAN MAÇ SONU İTİRAF

Fenerbahçe'nin 10 kişi kaldığı andan sonra normalde hemen çift santrfora dönebileceğini söyleyen Ümit Özat, "Aslında Fenerbahçe 10 kişi kalır kalmaz (10. dakikada) çift santrfora dönecektim ama kupa maçında oyuncuyu üzmek istemedim.  Hem kupa maçı olduğu için hem de oyuncunun morali bozulmaması için devreyi beklemek istedim. Lig maçı olsaydı hemen yapardım." açıklamalarını yaptı. 

ÜMİT ÖZAT'TAN DERBİ AÇIKLAMASI
Ümit Özat hafta sonu oynanacak Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde de şu ifadeleri kullandı: "Bu stat rakipler için baş edilmesi zor bir stat. Derbide Fenerbahçe kazanmalı, onların daha çok ihtiyacı var. Tabi iç konular onları ilgilendiriyor. Benim bu konuda fazla konuşmam doğru olmaz." dedi. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.