comScore

Milli Takım, İrlanda Cumhuriyeti ile karşılaşacak

21 Aralık 2017, Perşembe 15:09
Milli Takım, İrlanda Cumhuriyeti ile karşılaşacak

Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye A Milli Takımızın, İrlanda Cumhuriyeti ile Antalya'da bir hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya geleceğini duyurdu.

FutbolArena - Türkiye A Milli Takım, TFF resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 23 Mart 2018 Cuma günü İrlanda Cumhuriyeti ile bir özel karşılaşma oynayacak. 


Türkiye, İrlanda hazırlık mücadelesi 


Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye A Milli Takımızın, İrlanda Cumhuriyeti ile Antalya'da bir hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya geleceğini duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

23 MART 2018'DE ANTALYA'DA 
''A Milli Futbol Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile hazırlık maçı oynayacak. Antalya Stadyumu'nda 23 Mart 2018 Cuma günü yapılacak özel karşılaşmanın saati ise daha sonra açıklanacak. 

Türkiye ile İrlanda Cumhuriyeti A Milli Takımlar düzeyinde bugüne kadar 13 kez karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmaların ikisini Ay-Yıldızlılarımız kazanırken, rakip takım 5 kez sahadan galibiyetle ayrıldı; 6 maç ise berabere bitti. Türkiye'nin 15 golüne İrlanda Cumhuriyeti 27 golle karşılık verdi.

İki takım son kez 25 Mayıs 2014 tarihinde özel maçta Dublin'de karşılaşmış, Ay-Yıldızlılar rakibini 2-1 mağlup etmişti.''

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

"TFF, Lucescu'yu sezon sonunda yollar"


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.