comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan basına Fatih Terim tepkisi

25 Kasım 2016, Cuma 22:50
Levent Nazifoğlu'ndan basına Fatih Terim tepkisi

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, Bursaspor maçının ardından oldukça sert açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, Bursaspor maçının ardından basına çok sert tepkilerde bulundu. 
 

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu'ndan Bursaspor maçı sonrası açıklamalar


Levent Nazifoğlu, Bursaspor maçının ardından Sneijder, Fatih Terim, Drogba ve Riekerink'e kadar son derece çarpıcı açıklamalarda bulunurken, basını da hedef aldı. Nazifoğlu, "Fenerbahçe maçı sonrası ortalıkta olmadığımı yazan baykuşlar var. Ben her maç sonrası olduğu gibi o maçın ardından da takım otobüsüne gittim. Kamera arayacak halim yok. Yenilince kayboldu diyorlar ya. Biz yenilsek de, yensen de çıkar konuşuruz." şeklinde sitemde bulundu. 

"FATİH TERİM İLE GÖRÜŞMEDİK. YALAN YAZIYORLAR."
Hafta arasında Dursun Özbek ile Fatih Terim'in görüştüğü yönünde çıkan haberler hakkında konuşan Nazifoğlu, "Bunlar yalan. Ben bunları ispatlarım ama baykuşların yüzü kızarmıyor ki! Ben ne yapayım. Bunlar yalan. Yok Ali Dürüst araya girip konuşmuş. Yok bizden birileri girmiş. Bunları yazanların utanması olmadıktan sonra bu yalanlar devam edecek."

"BAYKUŞLAR BİRAZ DAHA BEKLEYECEK."

Levent Nazifoğlu, Bursaspor maçı sonrası takımda gruplaşma olduğunu yazan gazetelere ise sert bir şekilde yüklenirken, "Hafta arasında Galatasaray'da takımın 5 gruba bölündüğünü yazıyorlar.  Böyle bir şey yok. Biz oyuncularımıza çıkın sahada gruplaşmayı gösterin dedik ve onlar da çok güzel bir galibiyet alarak gösterdi. Şimdi baykuşlar başka şeyler için bekleyecek. Bu baykuşlar başka yalanlar için biraz değil, baya bekleyecek."

"DROGBA GÜNDEMİMİZDE YOK."

"Drogba'nın yaşı gereği kendisiyle ilgili bir tasarrufumuzun olacağını düşünmüyorum."

"KİM DİYEBİLİRDİ BEŞİKTAŞ'IN 3-0 GERİYE DÜŞECEĞİNİ."

"Futbolda düşüşler yaşanıyor. Düşüşler, çıkışlar var. Mesela hafta arası Beşiktaş, Benfica karşısında çok güzel bir geri dönüşe imza attı. Kim diyebilirdi 30 dakikada 3-0 geriye düşeceklerini. Şansa geri dönüş yaptılar demiyorum. Çünkü çarpıtacaklar. Açıklayarak söylüyorum. Çok güzel bir geri dönüş yaptılar."

RİEKERİNK SORUSUNA TEPKİ

Levent Nazifolu, Riekerink'in sezon sonuna kadar devam edecek mi yönelik sorusuna ise tepki gösterdi ve "Ya arkadaşlar bu soruları başka takımların yöneticilerine sorabiliyor musunuz? Ben şimdiden sezon sonunu nasıl göreyim? Galatasaray'da başarılı olan kalır, başarırsız olan gider. Durum budur." yanıtını verdi. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.