comScore

Rizespor Rizespor

Leonard Kweuke'ye başsağlığı mesajları

29 Kasım 2016, Salı 14:42
Leonard Kweuke'ye başsağlığı mesajları

Süper Lig ekipleri Çaykur Rizespor'un golcüsü Kweuke için başsağlığı mesajları yayımladı.

FutbolArena - Süper Lig'de Çaykur Rizespor forması giyen Leonard Kweuke'nin hamile olan eşinin transferi kazası geçirmesi sonucu ikiz bebeklerini kaybettiği açıklandı. Golcü oyuncu için Süper Lig kulüplerinden başsağlığı mesajları yayımlandı.

Trabzonspor: "Çaykur Rizespor'un oyuncusu Leonard Kweuke'nin, 8 aylık hamile eşinin doğum için gittiği ABD'de talihsiz bir trafik kazası geçirdiği ve bu kaza sırasında ikiz bebeklerinin hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. Komada olan ve daha sonra yoğun bakıma alınan eşine acil şifalar dilerken, Kweuke'nin derin acısını paylaştığımızı belirtmek isteriz. Bu vesileyle Çaykur Rizespor camiasına da baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz."
Gaziantepspor: "Çaykur Rizespor'un Kamerunlu oyuncusu Leonard Kweuke'in hamile olan eşinin doğum için bulunduğu Amerika'da trafik kazası geçirdiği ve kazada ikiz bebeklerinin hayatını kaybettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.
 
Kweuke ve Ailesine sabır ve başsağlığı, yoğun bakımda olan eşine acil şifalar dileriz."

Fenerbahçe: "Çaykur Rizespor'un oyuncularından Leonard Kweuke'nin hamile olan eşinin, ABD'de geçirdiği trafik kazası sonucu anne karnındaki ikiz bebeklerini kaybettiğini, derin bir üzüntüyle öğrendik.

Başta futbolcu Kweuke ve değerli ailesi olmak üzere Çaykur Rizespor camiasına başsağlığı diliyor, Bayan Kweuke'nin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz."

Galatasaray: "Rizespor'un profesyonel futbolcusu Leonard Kweuke'nin eşinin geçirdiği talihsiz kazayı üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

Kweuke ailesine geçmiş olsun der; Kamerunlu futbolcunun tedavisi devam eden eşinin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını dileriz."
 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.