comScore

Galatasaray Galatasaray

Jan Olde Riekerink: ''Tüm kararlar bana ait''

10 Şubat 2017, Cuma 15:17
Jan Olde Riekerink: ''Tüm kararlar bana ait''

Galatasaray'da koltuğu tartışılan Hollanda'lı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink, Kayserispor mücadelesi öncesinde basın toplantısında soruları yanıtladı.

FutbolArena - Galatasaray'da koltuğu tartışılan Hollanda'lı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink, Kayserispor mücadelesi öncesinde basın toplantısında soruları yanıtladı.

Basın toplantısında soruları yanıtlayan Jan Olde Riekerink şunları söyledi;
''ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANMIŞ DURUMDAYIZ''

''Kupadan ne yazık ki elendik. Beşiktaş derbisine en iyi şekilde gitmeliyiz. Şampiyonluğa odaklanmış durumdayız.''

Hollandalı çalıştırıcı "Taraftarların tepkisi için ne düşünüyorsunuz?" sorusuna ''Taraftarlarımız kaybettikleri için mutsuzlardı'' cevabını verdi.

Jan Olde Riekerink "Eleştiriler hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna ''Ne gibi eleştiriler mesela? Çünkü gazete okumuyorum. Bu göreve gelirken eleştirilen olacağını bilerek geldim. Dışarıdan herkes konuşuyor ama bu takımı en iyi ben biliyorum. Hem ilk 11'de hem de yaptığım oyuncu değişikliklerinde kararlar bana ait.'' cevabını verdi.

''WESLEY SNEİJDER KAYSERİSPOR MAÇINDA OYNAMAYACAK''

"Wesley Sneijder, Kayseri maçında kesin olarak yok. Diğer oyuncuların durumuna yarın bakacağız. Tolga konusunda da soru işaretimiz var. Antrenman ve maç temposu farklı şeyler. Kendisiyle de konuşuyoruz.''

''SON 10 YILIN EN İYİ YABANCI HOCASIYIM''

''Beşiktaş'tan 4, Medipol Başakşehir'den 3 puan gerideyiz. Fenerbahçe'nin 4 puan önündeyiz. Son 10 yılın en iyi hocası olduğumu söylediler. Akhisar Belediyespor maçında aldığımız sonuç ve oynadığımız oyun ortada. O maçın ışığında yolumuza devam edeceğiz. Geçen sene Beşiktaş'ın 28, Fenerbahçe'nin 24 puan gerisindeydik. Üstelik 4 hoca değişmişti. Bunları unutmamak lazım. Beşiktaş'tan 5, Medipol Başakşehir'den 3 puan gerideyiz. Son 10 yılın en iyi yabancı hocası olduğumu söylediler. Nereden geldiğimizi unutmamak lazım. Geçen yıla göre bu sene büyük bir fark var. Tek hedefimiz şampiyonluk. ''

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.