comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sow'un durumu Yanal'a bağlı

22 Şubat 2014, Cumartesi 10:59

Cuma günü yapılan antrenmanda doktorlar ve teknik heyeti memnun eden Moussa Sow, bugün takımla çalışacak, Yanal da performansına göre durumunu değerlendirecek.

Pazartesi günü Elazığspor ile deplasmanda karşılaşacak Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürürken, Moussa Sow'un idman performansı günün en önemli olayıydı. Sivasspor maçında sakatlanan ve Kasımpaşa'ya karşı forma giyemeyen Senegalli yıldızın beklenenden daha kısa bir sürede takıma dönmesi gündeme geldi. Sow antrenmanda taktığı ve futbolcunun kondisyon verilerinin izlenmesini sağlayan yelekle olumlu sinyaller verdi.
 
Senegalli yıldızın verilerinde seviyesinin yüzde 80'e ulaştığı görülürken, bugün yapılacak antrenmanda yüzde 100'e ulaşması durumunda takıma dahil edilebileceği belirtildi. Teknik direktör Ersun Yanal ile bir görüşme de yapan Sow'un, kendisini iyi hissettiğini ve Elazığ'da oynamayı çok istediğini söylediği öğrenildi. Bugünkü idmanda takım arkadaşlarıyla aynı programı uygulayacak Sow'un performanısan göre Yanal kararını verecek.
 
SAHA İÇİNDE TOPLANTI
 
Öte yandan, dünkü idmanda Yanal, saha ortasında futbolcularıyla kısa bir toplantı yaptı. Başarılı teknik adam, oyuncularına beklentilerini aktarırken, hazırlandıkları Elazığ maçının önemini de dile getirdi. İdmanda Yanal, Elazığ maçında sol kanatta Hasan Ali Kaldırım'a defansif, Caner'e de ofansif olarak oynatacağnıın sinyallerini verdi.

Kaynak: Hürriyet

FutbolArena haber turu (22 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.