comScore

Bursaspor Bursaspor

Şenol Güneş: 'Umarım sezon sonuna doğru daha ayıp şeyler olmaz'

21 Şubat 2015, Cumartesi 19:20
Şenol Güneş: 'Umarım sezon sonuna doğru daha ayıp şeyler olmaz'

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, ligde Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada hakemlerle ilgili, "Konuşmanın anlamı yok, faydası yok. Bu böyle devam edecek gibi görünüyor. İnşallah sezon sonuna doğru daha ayıp şeyler olmaz." dedi.


Takımda son haftalarda düşüş olduğu yönündeki eleştiriye de Güneş, "2 maçta bir puan aldık, bu açıdan düşüş var. Oyun olarak da akıcılık olarak, tempo olarak üst seviyede değiliz." karşılığını verdi.

"UMARIM DAHA AYIP ŞEYLER OLMAZ"
Güneş, hakemle ilgili bir soruya ise "Hakem ile ilgili konuşmayı doğru bulmuyorum. Konuşmanın anlamı yok, faydası yok. Bu böyle devam edecek gibi görünüyor. İnşallah sezon sonuna doğru daha ayıp şeyler olmaz." şeklinde cevap verdi.

Volkan Şen'in oyundan alınınca kulübe yerine doğrudan soyunma odasına gitmesi konusunda ise "Volka'nın çıkarken kulübeye girmesi gerekiyordu ama herhalde üzgündü içeri gitti. Doğru değildi, kulübeye gelmesi gerekiyordu." ifadelerini kullandı.

"ZAMAN GEÇİRMEK İÇİN YAPTIM"

Şenol Güneş, bir gazetecinin, 'Son dakikalarda iki oyuncu değiştirmenizin anlamı neydi?' şeklindeki soruya ise "Zaman geçirmek için yaptım. Zaten 10 kişi olmamıza rağmen oyun disiplini iyiydi, 1-1 olmasına 10 kişi olmamıza rağmen oyun disiplini iyiydi, sistemi bozmak istemedim. Son dakikalarda oyuna aldım. Mahzuru yok değil mi değişikliğin." diye cevap verdi.

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.