comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Bülent Uygun: ''Düşmez kalkmaz bir Allah!''

20 Mayıs 2017, Cumartesi 16:51
Bülent Uygun: ''Düşmez kalkmaz bir Allah!''

Çaykur Rizespor maçı ile birlikte küme düşen Gaziantepspor'da teknik direktör Bülent Uygun, açıklamada bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de küme düşen Gaziantepspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, Çaykur Rizespor maçı sonrasında açıklamada bulundu.

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında sahasında Gaziantepspor'u 2-0 yenen Çaykur Rizespor'un teknik direktörü hikmet Karaman, "Gaziantepspor için 27 yıl sonra düşmek çok zor. Bizde kümede kalma potası içerisinde aynı zorluğu yaşıyoruz." dedi.
''ÜZGÜNÜZ''

Gaziantespor'un uzun yıllar sonra lige veda ettiğine değinen Uygun, "Çıktığımız bu ligde 27 yıl sonra düşmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bu takımın kümede kalacağına inandığım bir süreçte göreve gelerek ve çalıştığım ortamda bir sürü talihsizlik yaşadık. Gerek maçlarda bariz bize karşı hatalar, gerek takımın belli zamanlarda yaptığımız hataları birleştirdiğimizde, şehrin takım ile bütünlüğünü sağlayamayınca bu üzüntüyü yaşadık. Gaziantespor güçlü bir camiadır ve ayağa kalkacaktır. Gelecek sene yine hak ettiği bu lige çıkacaktır. Yaşattığımız bu üzüntüden dolayı özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Sözleşmesinin bulunduğunu ve doğru planlama adına sezon sonuna kadar elinden geleni yapacağını kaydeden Uygun, "Sezon sonu değerlendirme yapacağım. Kalıp kalmamak konuşulacak durum değil. Ligde kalma yarışı veren Çaykur Rizespor'da çok şansızlıklar yaşadı. Başkasının umudu ile yaşamak zordur. Bir umuttur yaşamak gene diyorum. Baba tarafından Rizeli olarak ligde yarışını başarmasını isterim." şeklinde konuştu.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.