comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Josue için karar verildi

30 Kasım 2016, Çarşamba 09:31
Galatasaray'da Josue için karar verildi

Sezon başında Porto'dan kiralanan Josue'yi son haftalarda değerlendirmeyen hatta Fenerbahçe maçında 18'e bile almayan Galatasaray'ın hocası fikrini değiştirdi. Josue bundan böyle hep 18'de olacak.

FutbolArena - Galatasaray'da yedek kulübesinde de revizyona gidiliyor. Sezon başında teknik direktör Jan Olde Riekerink'in kiralanmasını istediği ve sarı-kırmızılı takımın Porto'dan kiraladığı Josue bundan böyle 18'in değişmezi olacak.

Fenerbahçe maçında Josue'yi 18'e bile almayan Riekerink ilginç bir karar aldı. Milliyet'in haberine göre artık Jose hep kadroda olacak.

Detay uşöyle:

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Portekizli futbolcu konusundaki eleştirilerden ders çıkardı. Hollandalı teknik adam, artık olağanüstü bir gelişme olmadıkça, çok yönlü bir isim olan Josue'yi hep ilk 18'de tutacak.

Fenerbahçe maçındaki hatasından dönen Riekerink'in Josue'nin çok yönlü bir isim olmasından dolayı bu yönde bir strateji geliştirdiği bildirildi. Sneijder'e alternatif olarak alınan 25 yaşındaki futbolcunun kanatlarda ve orta alanda da oynayabilme özelliği nedeniyle daha fazla göz önünde olacak.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.