comScore

Galatasaray Galatasaray

Necati Ateş, Fatih Terim'in ekibine katıldı

07 Şubat 2018, Çarşamba 13:21

Galatasaray'ın eski futbolcularından Necati Ateş, sarı kırmızılı takımın teknik patronu Fatih Terim'in ekibine dahil oldu.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski milli futbolcusu Necati Ateş, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in yeni ekibine katıldı. Necati Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Nerede kalmıştık' dedi. 


Necati Ateş, Fatih Terim'in ekibine katıldı


Galatasaray'ın eski futbolcularından Necati Ateş, sarı kırmızılı takımın teknik patronu Fatih Terim'in ekibine dahil oldu. Daha önce Johan Elmander'in de katıldığı ekibe katıldığını açıklayan Necati Ateş, Galatasaray Futbol Akedemisi'nde eğitmen olarak görev alacak.  

Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcıları


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yardımcılarıyla ilgili açıklamalarda bulunurken, Hasan Şaş ve Necati Ateş'in altyapıda göreve geleceklerini de resmen FutbolArena'nın günler öncesinden duyurduğu gelişmeyi bildirdi.
(DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN>>)

FATİH TERİM'İN AÇIKLAMASI
Hasan Şaş, Ümit Davala, Taffarel'e ek olarak Levent hocamız milli takımla benimle beraberdi. Kariyeri iyi olan, karakterli ve çalışkan, iyi bir yardımcımdır benim. Galatasaray'a hizmet etmiş arkadaşlarımız için de değişik projelerim var. Alt yapıdan yine bir şey çıkmıyor. Altyapıya çok büyük çapta proje düşünüyorum. Necati Ateş ve Gökhan Zan'ı çağırdım. Çok paramız yok, itibarımız hep var dedim. onlar da böyle bir şey talep etmiyoruz dediler. Altyapıda kendi yaş gruplarıyla birlikte haftada 1 kez A takımı çalıştırsınlar istiyorum.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (19 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Jardel’den
Jardel’den flaş açıklama: \"Galatasaray’a dönüyorum\"
\"UEFA’dan
UEFA’dan Galatasaray’a Şampiyonlar Ligi mektubu
", "galatasaray/necati-ates-fatih-terimin-ekibine-katildi-340243h/", "07 Şubat 2018, Çarşamba 13:21", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [352338, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasaraydan_espor_anlasmasi2q.jpg", "Galatasaray’dan espor anlaşması", "Galatasaray, InGameGroup tarafından üretilen ve tamamı yerli olan ilk MMOFPS oyunu Zula ile işbirliği anlaşması imzaladı.", "
FutbolArena - Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleşen imza törenine Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Espor’dan Sorumlu Yönetici Erol Özmandıracı ile InGameGroup Kurucu Ortaklarından Genco Alp katıldı. İki yıllık imzalanan anlaşma kapsamında Galatasaray, Zula’nın esporcularından bir takım kuracak ve Zula Süper Ligi’nde yer alacak.

EROL ÖZMANDIRACI: "AYDA 1 MİLYON LİRANIN ÜZERİNDE GELİR BEKLİYORUZ"
Bu ay sonundan itibaren Zula Süper Ligi’nde yer alacaklarını söyleyen Erol Özmandıracı, "Geleceğin esporda olduğunu düşünüyorum. Bence futbolun ardından en başarılı branş olacak. Başkanımız Mustafa Cengiz’in de espor dünyasına yakınlığı biliniyor. Kendisi de sıkı bir oyuncu. Türkiye’de esporun gelişimi için tüm kulüplerimizin çabalaması lazım" dedi.

Zula’nın farkının Türk oyun markası olması ve yazılımının Türkiye’de yapılması olduğunu belirten Özmandıracı, "Bu durum InGameGroup’un oyuna müdahale etmesine fırsat tanıyor. Dolayısıyla sanal ürün satışı gerçekleşebiliyor. Dünyadaki yabancı firmaların ürettiği oyunlarda bir müdahale söz konusu değil. Farklı bir gelir modeli ortaya çıkmış oluyor. Biz bu gelir modelinden uzun vadede en az ayda 1 milyon liranın üzerinde gelir bekliyoruz" diye konuştu.

"ÇİN’DE ESPOR TAKIMI KURMA PLANIMIZ VAR"

Türkiye’de yazılım firmalarının yeni Türkçe oyunlar üretmesi gerektiğini vurgulayan Özmandıracı, "Bu oyunları dünyaya tanıtmak lazım. Galatasaray markasını dünyaya yaymak açısından bu önemli bir adım. Yurtdışında özellikle Çin’de takım kurma planlarımız da var. Markamızı futboldan sonra tüm dünyaya yayabilmek için bundan daha iyi bir fırsat olamaz diye düşünüyorum" dedi.

Özmandıracı ayrıca Türkiye’de uzun vadede esporun futboldan daha fazla gelir getireceğini beklediğini ifade etti.

GENCO ALP: "ESPORA 8 MİLYON LİRALIK YATIRIM"

Zula oyunun 2015 yılında önce Türk oyunseverlerle buluştuğunu daha sonra dünyaya yayıldığını dile getiren Genco Alp, "Zula bugün, 11 farklı dil seçeneğiyle dünyada 100’den fazla ülkede toplamda 15 milyonu aşan bir oyuncu kitlesine sahip. 2018 hedeflerimiz ise dünya coğrafyasında çok daha hızlı bir şekilde yayılmak ve Zula oyununu bir espor oyunu olarak dünya piyasasında konumlandırmaya çalışmak. Bu amaca yönelik çalışmalarımız devam ederken bizi diğer oyunlardan ayıran bazı özellilerimiz de var. Yüzde yüz yerli bir oyun olmamız bizi çok daha farklı hedeflere de yönlendiriyor. Türk gençlerinin espora ilgisini arttırmak, Uluslararası arenada yarışabilecek oyuncular yetiştirmek ve Türk oyun sektörünü dünyada çok daha iyi yerlere getirmek de öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu hedefleri gerçekleştirebilmek için de yatırım gerekiyor. Biz grup olarak espor alanına 8 milyon liralık bir yatırım öngörüyoruz. Bu yatırım 3.5 milyonluk ödül havuzu olan profesyonel espor karşılaşmalarının yer aldığı Zula Süper Ligi, Zula Dünya Kupası, Zula Interneational Cup gibi profesyonel espor karşılaşmaları ve bunun yanında İstanbul’un iki ayrı yakasında Türk esporcularına hizmet verecek espor merkezlerini içeriyor. Bu hedeflere ilerken Galatasaray ile iş birliği yapmak bizim için büyük bir fırsat" diye konuştu.

"ESPOR OLİMPİYATLARDA YER ALACAK"

"Espor önümüzdeki birkaç olimpiyat içinde ayrı bir branş olarak yer almaya başlayacak, şu anda hangi oyunların yer alacağı konuşuluyor" diyen Alp şöyle devam etti: "Biz de gençlerimizin eğitiminde oyunun, sporun faydalarına odaklanarak daha iyi yerlere gelmeleri için çalışıyoruz. Sadece bizim oyunuzun şu anda günlük 300 bin oyuncusu var. Gün içine baktığımızda akşam saatlerinde 65-70 bini zorluyor. Bu demektir biz her gün akşam saatlerinde bir stadyum dolduruyoruz. Bu etkileşimi, gençlerin eğlence dünyasında oyunlara olan ilgisini iyi anlamak lazım. Bu ekosistemi iyi çözüp daha gelir getirici projeler üretip daha cesaretli adımlar atmalıyız.’’

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena’da!

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/galatasaraydan-espor-anlasmasi-352338h/", "19 Haziran 2018, Salı 14:56", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [352319, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/nuri_bilge_ceylan_icin_galatasaray_benzetmesiKn.jpg", "Nuri Bilge Ceylan için Galatasaray benzetmesi", "Ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan için İngiliz Gazetesi’nde Galatasaray benzetmesi yapıldı.", "
FutbolArena - Türk sinemasının en önemli yönetmenlerinden biri olan Nuri Bilge Ceylan, son filmi Ahlat Ağacı ile izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Cannes Film Festivali’nde dakikalarca ayakta alkışlanan Nuri Bilge Ceylan, İngiliz basınına bir röportaj verdi. Haberde Nuri Bilge Ceylan hakkında Galatasaray benzetmesi yapılması dikkat çekti. 
 

Galatasaray Haber: "Nuri Bilge Ceylan, Galatasaray’ın koçu gibi"


Ahlat Ağacı filmiyle Avrupa’da büyük ses getiren Nuri Bilge Ceylan, İngiliz basınına röportaj verdi. Konuşmayı fazla sevmediğini belirten Nuri Bilge Ceylan için haberde, "Bir tişört ve avcı pantolonu giyen Ceylan, çağdaş sinemada en iyi film yapımcılarından birinden daha çok bir Galatasaray futbol kulübü koçu gibi görünüyor." ifadesi kullanıldı. 
 

Nuri Bilge Ceylan filmleri


1995    Koza    
1998    Kasaba    
2000    Mayıs Sıkıntısı    
2002    Uzak    
2006    İklimler    
2008    Üç Maymun    
2011    Bir Zamanlar Anadolu’da    
2014    Kış Uykusu    
2017    Ahlat Ağacı 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena’da!
\"\"

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/nuri-bilge-ceylan-icin-galatasaray-benzetmesi-352319h/", "19 Haziran 2018, Salı 10:54", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [352317, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasarayda_golcu_adaylari_fernando_torres_ve_carlos_cabbaZD.jpg", "Galatasaray’da golcü adayları Fernando Torres ve Carlos Bacca", "Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken Bafetimbi Gomis’in ayrılmasını öngören yönetim 2 golcü adayıyını gündemine aldı. Bu golcüler, Fernando Torrres ve Carlos Bacca... Galatasaray’da golcü transferi olacak mı?", "
FutbolArena - Galatasaray’da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. UEFA ile FFP açısından kısıtlanma problemi yaşayan Galatasaray’da Bafetimbi Gomis’in olası satışı sonrası alternatifler belirlendi.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray, Torres ve Carlos Bacca’yı transfer edecek mi? (19 Haziran Salı)


Bafetimbi Gomis’i yüksek bir bonservis bedeli karşılığında satmayı düşünen Galatasaray, Fernando Torres ve Carlos Bacca’yı gündemine aldı. Galatasaray, Bafetimbi Gomis’i satması halinde listedeki adaylara yönelecek. Fanatik’in haberine göre, bu konuda ilk adaylar Fernando Torres ve Carlos Bacca. 34 yaşındaki Torres’in Atletico Madrid ile sözleşmesi bitti ve boşta. Bacca’nın ise Milan ile sözleşmesi devam ediyor ancak İtalyan kulübü kiralama tekliflerine kapıyı açık tutuyor. 
 

Fernando Torres’in geçen sezonki golleri


Bu sezon Atletico Madrid ile 44 resmi maça çıkan Fernando Torres, 10 gol ve 2 asist kaydetti. Geçen sezon da 45 maçta 10 gol atan İspanyol yıldız, ilerleyen yaşına rağmen ortalamanın üstünde performans gösteriyor. 2 yıllık sözleşmesinde özel bir madde bulunan Fernando Torres, bu sezon sonunda bedelsiz olarak ayrılma hakkını elinde bulunduruyordu.

\"\"
 

Carlos Bacca kimdir? Carlos Bacca’nın oynadığı takımlar


1986 doğumlu Forvet mevkiinde görev yapan Kolombiyalı futbolcu. Serie A ekiplerinden Milan’da forma giymektedir. 2 Temmuz 2015 tarihinde, 30 Milyon € karşılığında, Milan Carlos’u renklerine bağladı. Bacca Milan’dan önce, sırasıyla Atlético Junior,  Barranquilla, Minervén, Club Brugge, Sevilla formalarını giydi. 31 yaşındaki oyuncu geride kalan sezonda 35 lig maçında 15 gol atıp, 6 asist yaptı. Başarılı performansına rağmen İspanyol ekibi, Bacca’nın bonservisini almadı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/galatasarayda-golcu-adaylari-fernando-torres-ve-carlos-bacca-352317h/", "19 Haziran 2018, Salı 10:37", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [352311, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasarayda_transferde_giorgio_chiellini_atagiRM.jpg", "Galatasaray’da transferde Giorgio Chiellini atağı", "Galatasaray’da Fatih Terim’İn raporu doğrultusunda transfer çalışmaları devam ederken Juventus’un deneyimli savunmacısı Giorgio Chiellini gündeme geldi.", "
FutbolArena - Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken savunma hattına takviye yapması beklenen Sarı-Kırmızılı yönetim, İtalya’nın önemli isimlerinden Giorgio Chiellini’yi gündemine aldı.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Giorgio Chiellini, Galatasaray’a transfer olacak mı? (19 Haziran Salı)


Galatasaray Transfer Haberlerleri Galatasaray’da transfer çalışmaları doğrultusunda basında yeni transfer şiddiaları arasına bir yenisi daha eklendi. Stoper transferi yapıp yapmayacağı henüz netlik kazanmayan Galatasaray’da teknik heyet bu kez savunmada temel bir sıkıntı yaşamak istemiyor. Bu doğrultuda gündeme Giorgio Chiellini geldi.

Fotomaç’ın bilgisine göre, Juventus ile sözleşme yenileme konusunda anlaşma sağlamayan 33 yaşındaki Chiellini, takımdan ayrılan ve yeniden kiralanması zor görünen Denayer’ın yerine düşünülüyor.
\"\"
 

Giorgio Chiellini kimdir? Giorgio Chiellini’nin oynadığı takımlar ve rakamları


İtalya’nın son çeyrek yüzyıldaki en önemli savunmacılarından biri olan Giorgio Chiellini, 2000 yılında Livorno’nun altyapısında yetişti. 2004-2005 sezonunda Fiorentina’nın dikkatini çeken başarılı oyuncu 13 sene sürecek istikrarlı Juventus kariyerine 2005-2006 yılında başladı. Torino ekibinin en önemli oyuncularından biri olan Giorgio Chiellini, geçen sezon tüm kulvarlarda 37 maçta forma giydi. Sözleşmesi son eren Giorgio Chiellini, 76 kez de İtalya Milli Takımı forması giydi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/galatasarayda-transferde-giorgio-chiellini-atagi-352311h/", "19 Haziran 2018, Salı 09:34", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [352317, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasarayda_golcu_adaylari_fernando_torres_ve_carlos_cabbaZD.jpg", "Galatasaray’da golcü adayları Fernando Torres ve Carlos Bacca", "Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken Bafetimbi Gomis’in ayrılmasını öngören yönetim 2 golcü adayıyını gündemine aldı. Bu golcüler, Fernando Torrres ve Carlos Bacca... Galatasaray’da golcü transferi olacak mı?", "galatasaray/galatasarayda-golcu-adaylari-fernando-torres-ve-carlos-bacca-352317h/", "19 Haziran 2018, Salı 10:37", "Galatasaray"];slide[1] = [352311, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/galatasarayda_transferde_giorgio_chiellini_atagiRM.jpg", "Galatasaray’da transferde Giorgio Chiellini atağı", "Galatasaray’da Fatih Terim’İn raporu doğrultusunda transfer çalışmaları devam ederken Juventus’un deneyimli savunmacısı Giorgio Chiellini gündeme geldi.", "galatasaray/galatasarayda-transferde-giorgio-chiellini-atagi-352311h/", "19 Haziran 2018, Salı 09:34", "Galatasaray"];slide[2] = [352306, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/shaqiri_galatasaray_ve_fatih_terim_hakkinda_konustuiy.jpg", "Shaqiri Galatasaray ve Fatih Terim hakkında konuştu", "Galatasaray’ın bu transfer dönemindeki en büyük gözdelerinden biri olan Shaqiri, İsviçre Milli takım formasını giydiği Dünya Kupası’nda sarı kırmızılı takım hakkında ilk kez konuştu. ", "galatasaray/shaqiri-galatasaray-ve-fatih-terim-hakkinda-konustu-352306h/", "19 Haziran 2018, Salı 08:45", "Galatasaray"];slide[3] = [352304, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/stoke_cityden_badou_ndiaye_teklifine_cevapB9.jpg", "Stoke City’den Badou Ndiaye teklifine cevap!", "Galatasaray Transfer Haberleri gündeminde uzun süredir yer alan Badou Ndiaye için Stoke City’den cevap geldi.", "galatasaray/stoke-cityden-badou-ndiaye-teklifine-cevap-352304h/", "19 Haziran 2018, Salı 00:47", "Galatasaray"];slide[4] = [352281, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/ahmed_musadan_galatasaray_taraftarlarini_heyecanlandiran_paylasimR2.jpg", "Ahmed Musa’dan Galatasaray taraftarlarını heyecanlandıran paylaşım", "Ahmed Musa, sosyal medyada Galatasaray taraftarlarını heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. ", "galatasaray/ahmed-musadan-galatasaray-taraftarlarini-heyecanlandiran-paylasim-352281h/", "18 Haziran 2018, Pazartesi 19:42", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });