comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'nun, Dursun Özbek'i zor durumda bırakan var dediği iki yönetici kim? - Galatasaray Haberleri

19 Mart 2017, Pazar 14:28
Levent Nazifoğlu'nun, Dursun Özbek'i zor durumda bırakan var dediği iki yönetici kim? - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'da Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun istifasının ardından yönetimde Dursun Özbek'i zor durumda bırakan iki kişi var sözlerinin ardından gözler bu isimlere çevrildi. FutbolArena olayın perde arkasına ulaştı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da son günlerde yönetim içinde yaşanan krizlerin ardından Levent Nazifoğlu görevinden istifa etti. Son olarak Galatasaray'da taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Alper Narman ve ultrAslan hakkındaki sivri açıklamaları Trabzonspor deplasmanına gitmeyen Levent Nazifoğlu görevinden istifa etme kararı aldı. 

İstifasının ardından A Spor'a konuşan Levent Nazifoğlu çok yorulduğunu, kötülüklerle baş edemediğini ve Galatasaray'da oynanan maskeli baloda maske takamayacağını, kendi kararıyla istifa ettiğini dile getirdi. 
 

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'nun istifasının perde arkası


İstifasının ardından A Spor canlı yayında Dursun Özbek'e kırgın olmadığını ve rahat bırakılması halinde Galatasaray'ı kaostan çıkaracağını söyleyen Nazifoğlu, yönetimden 2 kişinin Dursun Özbek'i zor durumda bıraktığını söyledi. 
NAZİFOĞLU'NUN BAHSETTİĞİ 2 YÖNETİCİ KİM?

Levent Nazifoğlu'nun, yönetimde Dursun Özbek'i zor durumda bırakan dediği iki yöneticiye FutbolArena ulaştı. Bu iki isimden birisi Taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Alper Narman. Yaklaşık 6 aydır Levent Nazifoğlu ile arası bozuk olan Alper Narman, başkan Dursun Özbek'in yanında da Nazifoğlu ile tartışma yaşadı. Alper Narman'ın Dursun Özbek'e sürekli olarak Levent Nazifoğlu'nu eleştirdiği ve "Galatasaray Beyaz TV'de temsil edilmez. Levent Nazifoğlu kulübü doğru temsil edemiyor." diye yakındığı bilgisine ulaşıldı.

İkili arasındaki yaşanan bu gerginlik sürecinde Levent Nazifoğlu'nun Alper Narman karşısındaki savunması ise "Ben böyle hareket ettikçe insanların Galatasaray aleyhinde konuşmasını önlüyorum." şeklinde oldu. 

AYRINTILAR GELECEK...

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.