comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan istifa sonrası itiraf: Dursun Özbek'e çok kırgınım' - Galatasaray Haberleri

19 Mart 2017, Pazar 23:58
Levent Nazifoğlu'ndan istifa sonrası itiraf: Dursun Özbek'e çok kırgınım' - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'daki görevinden istifa eden Levent Nazifoğlu, taraftardan sorumlu yönetici Alper Narman hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da görevinden istifa eden yönetici Levent Nazifoğlu, Pazar akşamı saatlerinde Beyaz TV'ye bağlanarak Trabzonspor deplasmanına gitmemesiyle ilgili olarak yaşananları anlattı. 

"ALPER NARMAN YÖNETİMDE OLMAMALI"
"Galatasaray'da rant peşinde koşanlarken bahsederken Mehmet Özbek ve Dursun Özbek değil. Orada olmak isteyenler, egolarını tatmin etmek isteyenleri kastettim. Bunu da rant olarak görün. Alper Narman yönetimde olmamalı. Zaten hasbelkader oraya kadar gelmiş. Aslında ben onu kaale bile almıyorum."
 

Levent Nazifoğlu Trabzonspor deplasmanına gitme sebebini açıkladı


İstifa edeceğini Cuma sabahı Mehmet Özbek ve Cenk Ergün'e söylediğini dile getiren Levent Nazifoğlu, Trabzonspor maçını beklediğini söyledi. Nazifoğlu taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Alper Narman ile yaşadığı durum hakkında ise, ""Başkanımın bana söylediği Levent zor dönemece giriyoruz Trabzon'a giderken. Lütfen seyirci götürmeyelim. Ayhan da gitmesin dedi. Ben de dedim ki, başkanım emredersiniz. Madem öyle istiyorsunuz öyle yapalım. Eğer şimdi bunu neden söylüyorum. Bugün bütün gazetelerde Ayhan yüzünden doldu diyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? Sonradan Çarşamba günü orada konuştuk. Çarşamba veya Perşembe günü idari menajerimiz aradı. Uçağın kadrosunu verdi. Kadroda Alper Narman da vardı." ifadelerini kullandı. 

"ALPER NARMAN'IN GELMESİ LAZIM DENDİ"

"Leventcim o bir yönetici, gelmesi lazım. Ben de o zaman Alper Narman gitsin dedim. Kapandı konu. Benim Trabzon'a gitmeyeceğim Perşembe'den belliydi. İstifa edeceğim de o günden belliydi. Maçın bitmesini bekledim sadece. Cuma günü Mehmet Özbek ve Cenk Ergün'e istifa edeceğimi söyledim."

"DURSUN BAŞKAN BANA İSTİFA ET DEMEDİ"

"Dursun başkan bana hiç istifa et demedi. Ancak benim orada kalmam kulübe ve futbolculara da zarar vermeye başladı."

Levent Nazifoğlu'ndan Dursun Özbek'e sitem


Nazifoğlu, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e çok kırgın olduğunu ve yapılan yanlış, yalanlara hiç müdahale etmediğini söyledi ve şulnları dile getirdi:

"Sevgili başkanımdan şunu beklerdim. Ben sayın başkan için en az 20 kere bütün Türkiye'yi karşıma alarak konuşmalar yaptım. Ben de en azından bugün sayın başkanın bir açıklama yapıp, hem bu Ayhan olayın ilgisinin olmadığını söylemesini beklerdim, hem de bu alınan futbolcuların yapılan pazarlıklarda benim ilgimin olmadığını söylemesini isterdim. Bir gün benimle ilgili açıklama yapmadı. Benimle ilgili yalan yazılara hiç müdahale etmedi."


Levent Nazifoğlu Sneijder'in Tudor'dan mutlu olmadığını söyledi


Galatasaray'da Tudor'un gelişiyle antrenman programının değişmesi hakkında konuşan Levent Nazifoğlu futbol takımındaki yaşanan olayları tüm gerçekliğiyle şu şekilde anlattı:

"SNEIJDER'İN MUTLU OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

"Sneijder'in Tudor'dan mutlu olduğunu düşünmüyorum. Fazla idman ve getirdiği disiplinden dolayı. Ancak Sneijder'in şikayetçi olduğunu düşünmüyorum. Çok iyi profesyonel. Tabi mutlu."

"ŞİKAYET NORMAL"

"Futbolcuların antrenmanlardan şikayet etmeleri normal. Eski hocanın idmanından sonra daha fazla idman yaptıran hoca gelirse futbolcular konuşur. Bunlar normal ama dikkate almaya değmez."

"SABRİ İLE SELÇUK ARASINDAKİ OLAY..."

"Selçuk'la Sabri konuşmuyor. Ancak bir maçta pas alışverişlerinde problemleri olmuyor. Çok uzun sürelere dayanan bir sıkıntı. Onların kararına saygı duyduk. İkisi de bu konuda başka birinin araya girmesini istemedi. Onlar büyük problem olacak mevzu değil. Konuşmamaları takım için daha da yararlı."

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.