comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, "Ortalığı karıştıracağım kadar karıştırdım"

19 Mart 2017, Pazar 20:34
Levent Nazifoğlu,

Galatasaray'dan istifa eden Levent Nazifoğlu, NTVSpor'a olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da sezon başında göreve getirilen ve sezon sona ermeden istifa eden eski yönetici Levent Nazifoğlu, NTVSpor'da katıldığı programda açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu, Galatasaray UEFA'dan ceza almaz derken, "Ben ortalığı karıştıracağım kadar karıştırdım" ifadeleriyle dikkatleri çekti.

"SERDAR AZİZ TRANSFER 7 SAAT SÜRDÜ"
Serdar Aziz transferiyle ilgili yapılan yorumlar hakkında konuşan Nazifoğlu, "Serdar Aziz transferi Point Otel'de 7 saat süren bir toplantı sonucunda gerçekleşti. Ben o günlerde Başkan Özbek'in üzerindeki baskıyı kendi üzerime almak için Serdar Aziz'in transferini ben yaptım dedim" ifadelerini kullandı. Bazı transferlerde oy birliğine varamadıklarını ve oy çokluğuyla karar verdiklerini de belirten Nazifoğlu, transferde para işlerine ise asla girmediğini söyledi. 

Levent Nazifoğlu, Tudor'un teknik adamlığına karşı çıkmadığını ama teknik adam değişikliğine, şampiyonluk yolunda zararlı olacağı için de karşı çıktığını ifade etti. 

GALATASARAY UEFA'DAN CEZA ALACAK MI?

Nazifoğlu artık futbolla ilgilenmek istemediğini ve kenara çekilmek istediğini söylerken, "Zaten karıştığım, karıştırdığım kadar karıştırdım. Artık benden sonra gelenler uğraşsın" şeklinde konuştu. 

Galatasaray'da bir iki yöneticinin kulüpten uzaklaştırılması gerektiğini de söyleyen Nazifoğlu, UEFA'dan ceza alınıp alınmama ihtimaliyle ilgili gelen soruya da "Öyle bir ihtimal yok" diyerek kesin bir dille cevap verdi.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.