comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Son dakika - Necati Ateş'ten Emre Bol'a Kadıköy göndermesi (22 Mart 2018 Perşembe

22 Mart 2018, Perşembe 18:46

Galatasaray Haberleri sayfasında bugünün en önemli gelişmelerinden biri sosyal medyada ortaya çıktı. Galatasaray'ın Fenerbahçe stadında kazandığı şampiyonkukla ilgili Necati Ateş'ten, Emre Bol'a cevap geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'da son dakika haberleri ve günün Galatasaray gelişmelerine dair önemli haberleri sizler için derledik. Galatasaray'da bugün neler oldu? sorusunun cevabı altında günün en önemli gelişmesi olarak Necati Ateş'in Fotomaç muhabiri ve A Spor yorumcusu Emre Bol'a Kadıköy göndermesi geldi. Galatasaray'ın Kadıköy'de kazandığı şampiyonlukla ilgili Emre Bol'un sözlerine Necati Ateş'ten sosyal medyayı sallayan bir gönderme geldi. 22 Mart 2018 Perşembe GS Haberleri FutbolArena'da!
 

Galatasaray'da bugün neler oldu? (22 Mart 2018 Perşembe)


Galatasaray'da günün en önemli haberleri arasında flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde A Spor'da konuşan Fotomaç muhabiri ve yazarı Emre Bol, Galatasaray'ın Kadıköy'de kazandığı şampiyonluk hakkında, "Eğer Aziz Yıldırım o gün statta olsaydı Galatasaray Kadıköy'de kupayı kaldıramazdı." diye konuştu. Bu sözlere Necati Ateş'ten cevap geldi. 

Necati Ateş kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Emre Bol'un sözlerine gönderme yaparak, "O kupayı sonuna kadar hak ederek kaldıran bir oyuncu olarak ben de sana soruyorum: Şampiyon olurken sayın Aziz Yıldırım'a sorduk mu ki, kupayı kaldırırken soralım? Üstünden yıllar geçmiş. Belli ki canını acıtmış ve hala bunları konuşuyorsun. Acını tazelemek istemezdim ama.." diyerek Galatasaray'ın Fenerbahçe stadındaki şampiyonluk fotoğraflarının resimlerini koydu. 
 

Galatasaray'da son dakika haberleri


Cengiz Ünder'in Roma'da ilk dönemlerinde beklenen performansı sergileyememesi üzerine Galatasaray'ın kiralık olarak transfer edeceği iddiaları basında yer almıştı. Cengiz Ünder'in menajeri Ömer Uzun, FutbolArena'ya verdiği röportajda Galatasaray'ın böyle bir girişimi olmadığını belirterek, "Hayır, Galatasaray'dan devre arasında böyle bir talep gelmedi." dedi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.