comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Tarık Çamdal için Slavia Prag'dan 4.5 milyon euro iddiası!

10 Temmuz 2017, Pazartesi 21:46
Galatasaraylı Tarık Çamdal için Slavia Prag'dan 4.5 milyon euro iddiası!

Galatasaraylı futbolcu Tarık Çamdal için Slavia Prag'ın 4.5 milyon euro teklifte bulunduğu yönündeki iddialar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

FutbolArena Özel - GS Transfer gündeminde sürpriz bir iddia Çek basınından geldi. Sosyal medyada Fotbalový Insider hesabından gelen iddiaya göre Slavia Prag, Galatasaraylı Tarık Çamdal için 4.5 milyon euro teklifte bulundu. Bu iddialarının ardından Galatasaray yönetiminden FutbolArena'ya sıcak bir açıklama geldi. 
 

Galatasaray'da Tarık Çamdal Slavia Prag'a mı transfer oluyor?


Çek basınında sosyal medyayı sallayan Slavia Prag'ın, Tarık Çamdal için Galatasaray'a 4.5 milyon euro teklif ettiği yönündeki iddialarının ardından sarı kırmızılı idareciler FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, " Tarık Çamdal için galatasaray yönetimi böyle bir teklifin olmadığını." ifade etti. 

Hatırlanacağı üzere Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Sportif Direktör Cenk Ergün ile yaptığı toplantı sonrasında sürpriz ve önemli bir karara imza attı. Tarık Çamdal ve Ryan Donk kamp kadrosuna dahil edildi.
Galatasaray'da Semih Kaya'nın, Sparta Prag'a transferinin ardından Slavia Prag'ın da Tarık Çamdal için 4.5 milyon euro'yu gözden çıkardığı iddiaları sarı kırmızılı taraftarlarda büyük heyecan yaratmıştı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena akşam haberleri (19 Mart 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.