comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Salih Uçan planı

26 Kasım 2016, Cumartesi 10:39
Fenerbahçe'de Salih Uçan planı

Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat'ın Salih Uçan'ı takıma adapte etmeye çalıştığı ifade edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de son haftalarda gelen başarılı sonuçlar ve takımdaki birçok futbolcunun form seviyesinin yükselmesi dikkat çekiyor. Teknik direktör Dick Advocaat'ın şimdi de Salih Uçan ile özel olarak ilgilendiği ve genç oyuncuyu takıma kazandırmaya çalıştığı belirtildi.

Milliyet'in haberine göre; Geçtiğimiz günlerde Salih ile özel bir görüşme yapan Advocaat beklentilerini bir kez daha anlattı. Genç oyuncuya fiziksel açıdan yetersiz olduğunu ve bu takımda oynayabilmesi için öncelikle bu açığını kapaması gerektiğini bildirdi.
Kadroya giremediği dönemlerde morali oldukça bozulan Salih Uçan, bu görüşmenin ardından adeta tekrar takımın bir parçası olmaya başladı. Genç futbolcuya özel bir program verildi. Bir türlü aşamadığı fiziksel eksiklik ve tempo sorununu gidermesi için çalışmalar hazırlandı. Uzun vadede hedef Salih'ten ligin ikinci yarısında faydalanmak olacak. Daha önce kadroya dahi almadığı genç futbolcuyu artık kafasındaki planlara dahil etmeye başlayan Advocaat, maçların son bölümünde Salih'e süre de veriyor.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.