comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin transfer hedefi Gustavo Gomez'den ilginç hareket

23 Ağustos 2017, Çarşamba 13:17
Fenerbahçe'nin transfer hedefi Gustavo Gomez'den ilginç hareket

Fenerbahçe'nin uzun süredir transfer etmek istediği Paraguaylı savunmacı ilginç bir davranışta bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe transfer konusundaki en önemli hedeflerinden biri olan Milan'ın stoperi Gustavo Gomez, yaptığı davranışlarla Fenerbahçe taraftarlarını şaşırttı. 

ÖNCE TAKİBE ALDI, SONRA ÇIKARDI, SONRA TEKRAR TAKİBE ALDI
Dün Fenerbahçe yöneticileri ile Milan yöneticileri Milano'da bir toplantı yapmış ve ardından Gustavo Gomez, Fenerbahçe'yi twitter hesabından takibe almıştı.

Gomez'in bu davranışı taraftarı heyecanlandırırken, bugün Paraguaylı oyuncu Fenerbahçe'yi takipten çıkardı... Gustavo Gomez kısa süre sonra tekrar Fenerbahçe'yi takip etmeye başladı.


Fenerbahçe Gustavo Gomez'i transfer edecek mi?


Fenerbahçe'nin stoper transferinde kadrosuna katmak istediği Gustavo Gomez için İtalya'da yapılan görüşmelerin ardından Paraguaylı futbolcun menajeri yaptığı açıklamada, "Gomez Milan'da kalacak." ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu açıklamaya rağmen Fenerbahçe yönetimi hala transferden vazgeçmiş değil. Oyuncunun menajeri ve Milan kulübüyle görüşmelerini sürdüren sarı lacivertli yöneticiler, Gustavo Gomez'i satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak istiyor. 

MILAN'IN FENERBAHÇE'DEN İSTEĞİ

Fenerbahçe kulübü, UEFA Finansal Fair Play kuralları nedeniyle Gustavo Gomez'i satın alma opsiyonuyla kiralamak isterken, Milan yönetimi ise opsiyonun garanti olması talebinde bulundu. İtalyanlar kesin olarak sezon sonunda Fenerbahçe'nin Gustavo Gomez'i satın almasını beklerken, sarı lacivertlilerin ilk teklifi performans odaklı oldu. Bu doğrultuda iki taraf arasındaki görüşmeler devam ederken, henüz net bir sonuç yok. 

 
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Giuliano
Giuliano kariyerinin en iyi 2. sezonunu yaşıyor
\"Aziz
Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçe’ye UEFA müjdesi!
", "fenerbahce/fenerbahcenin-transfer-hedefi-gustavo-gomezden-ilginc-hareket-325918h/", "23 Ağustos 2017, Çarşamba 13:17", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [350503, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/josef_de_souza_fenerbahcede_kalacak_miea.jpg", "Josef de Souza Fenerbahçe’de kalacak mı?", "Fenerbahçe Transfer Haberleri, sarı lacivertli takımı bel kemiği Josef de Souza’nın yeni sözleşme istemiyle öne çıktı.", "
Fenerbahçe Transfer Haberleri kapsamında Josef de Souza’nın sözleşme isteği gündeme geldi. Tecrübeli orta saha Fenerbahçe’de kalacak mı? Fenerbahçe Transfer haberlerini FutbolArena’dan takip edin!


Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün: Josef de Souza yeni sözleşme istiyor (25 Mayıs 2018 Cuma)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün Josef de Souza’nın yeni sözleşme isteğiyle gündeme geldi. Sabah’ın haberine göre sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan Josef de Souza, sarı-lacivertli kulüpte devam etmek istediğini yönetime bildirdi. Yönetim, 3 Haziran tarihinde yapılacak olağan genel kurul nedeniyle Brezilyalı oyuncunın ’3 yıllık imzaya hazırım’ isteğine olumlu ya da olumsuz herhangi bir yanıt vermedi. Seçimi Aziz Yıldırım kazanırsa, Souza ile erken sözleşme imzalanacak. Sözleşmesinin bitimine bir yıl kalan Josef de Souza ile sözleşme yenilenmezse Brezilyalı oyuncu gelecek sezon sonunda serbest kalabilir. 

\"Fenerbahçe’de
 

Josef de Souza’nın Fenerbahçe performansı


Josef de Souza bu sezon Fenerbahçe formasıyla Süper Lig’de 33 maça çıkarken, 3 gol attı ve 2 asist yaptı. Brezilyalı futbolcu toplamda ise 41 maçta 4 gol, 2 asistlik performans sergiledi. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/josef-de-souza-fenerbahcede-kalacak-mi-350503h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 10:08", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [350478, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahcede_kongre_oncesi_secim_toplantisi_yapildijb.jpg", "Fenerbahçe’de kongre öncesi seçim toplantısı yapıldı", "Fenerbahçe Spor Kulübü, Haziran ayında yapılacak seçimli konre ile Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un başkanlıklarını oylayacak.", "
FutbolArenaFenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, başkan adaylarının temsilcileri ile bir araya geldi.

Kulüp binasında Vefa Küçük’ün odasında gerçekleştirilen toplantıya Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan, Eski Yönetim Kurulu Üyesi Semih Özsoy ile Stat Müdürü Ayhan Bak da katıldı.
Toplantıda seçimle ilgili uygulamaların görüşüldüğü belirtilirken, toplantı sonrası da sahaya çıkılıp seçimin yapılacağı yerde incelemelerde bulunulduğu ifade edildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahcede-kongre-oncesi-secim-toplantisi-yapildi-350478h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 20:23", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [350469, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirimdan_fenerbahce_satilir_sozlerine_sert_cevapiV.jpg", "Aziz Yıldırım: ’20 yılda Fenerbahçe’ye 150 milyon dolardan fazla para verdim’", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Serdar Ali Çelikler’in Habertürk gazetesindeki kulübün satılacağına dair köşe yazısına cevap verdi. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Serdar Ali Çelikler’in Habertürk gazetesindeki köşe yazısına yanıt verdi. 


"AKIL VE İZAH’TAN YOKSUN TESPİTLER"
Bugün tarihli Habertürk Gazetesi’nde yer alan Serdar Ali Çelikler’in ”Ya Fenerbahçelinin kalır ya Malezyalılara satılır’’ başlıklı köşe yazısındaki Kulübümüzle ilgili değerlendirmeleri son derece mantıksız, akıl ve izandan yoksun tespitler içermektedir.

"OKUYUCULARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEKTEDİR"

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurulu öncesinde, kulüp üyelerimizin aklıyla alay eden söz konusu manipülatif yazı, son derece çirkin ve okuyucuları yanlış yönlendirmektedir.

"ZİHİNLERİ KİRLETMEYE YÖNELİK"

Serdar Ali Çelikler’in bu yazısından Fenerbahçe Spor Kulübü’nün gücünü, etki kapasitesini anlamadığı çok net bir şekilde gözükmektedir. Böyle bir yazıyı kaleme alabilmek için, Fenerbahçe’nin büyüklüğünün farkındalığından yoksun olmak, küstah bir zihin sahibi olmak veya yalan beyanlarla kamuoyunu yönlendirme gibi bir hedefe sahip olmak gerekmektedir. Bilinmelidir ki, Fenerbahçe Spor Kulübü’nü satın almaya, hiç kimsenin gücü yetmez. Fenerbahçe geleneklerinden bihaber şahısların da bu iddiaları, zihinleri kirletmeye yönelik çirkin bir plandan daha fazlası değildir.

"FENERBAHÇE HİÇBİR SİYASİ OLUŞUMUN, SOSYAL VE DİNİ YAPININ SAHİPLİ ALTINDA OLMAYACAKTIR"

Bir kere daha ifade etmek isteriz ki; Fenerbahçe Spor Kulübü hiçbir siyasi oluşumun, sosyal ve dini yapının, zümrenin sahipliğinde olmadığı gibi hiçbir sermaye grubunun da sahipliği altında olmayacaktır.

Sayın Çelikler’in köşesinde bahsettiği ve kendince değerlendirdiği bu iddiaları önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Seçimli Olağan Genel Kurulumuzu aklı sıra etkilemeye yönelik, manipülatif hamlelerden ibarettir. Sayın Çelikler, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün satılacağı iddiasını neden özellikle Malezya üzerinden yapmaktadır? Kendi görev yaptığı gazetenin Malezyalılarla bir ilişkisi mi vardır ya da kendi faaliyet gösterdiği yayın grubu Malezyalılara mı satılacaktır?

"20 YILDA 150 MİLYON DOLARDAN FAZLA PARA VERDİM"

Söz konusu yazıda, bahse konu yazar Fenerbahçe Genel Kurul üyelerine umutsuzluk pompalayarak, Sayın Ali Koç’un 150 milyon dolar ortaya koyacağını iddia etmektedir. Sayın Ali Koç, her konuşmasında “Bizzat ağzımdan çıkmayan sözlere itibar etmeyiniz” derken, Serdar Ali Çelikler’in, Sayın Ali Koç’un sözcülüğüne soyunarak, onun adına vaatler vermesi tarafımdan anlaşılamamaktadır. Ayrıca, 20 yıl boyunca Aziz Yıldırım, bahsedilen bu meblağlardan daha fazlasını kulüp için harcamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu, Fenerbahçe kulüp üyelerinin iradesinin sahne aldığı son derece kutsal bir platformdur. Bu platformun iradesine herkes saygı duymalı, kendince basit, akıl ve mantıktan yoksun yönlendirmeler yapmamalıdır. Bu vesileyle, bu tür maksatlı, haddini aşan haberlere ve habercilere itibar edilmemesini tüm kamuoyundan rica ederim.

SERDAR ALİ ÇELİKLER’İN AZİZ YILDIRIM KÖŞE YAZISI

Aslen Türk futbolunun sorunu ya da tartışma konusu olan şey şu soruda gizli: Kulüplerimiz satılır mı? Bir gün yabancı sahipleri olur mu?

Bu soruya yabancı sahibi olan takımlara bakıp “olsun işte ne güzel” diyen taraftarlar, sadece Chelsea-City-PSG gibi az sayıdaki örnekleri gösterip seviniyorlar. Oysa Parma başta olmak üzere bir sürü İtalyan takımı, günümüzdeki Milan, Malaga, Portsmouth, Leeds United gibi çok daha fazla başarısız ve hüsranla biten örnekler var. Ayıca “Bir gün Abramoviç giderse; Şeyh Khalifa sıkılırsa...” sorusunu da hep sormak lazım.

\"\"

Yeryüzündeki her yapı, her kişi hatta her canlı, ekonomik bağımsızlığını yitirdiğinde asli bağımsızlığını da yitirir. Ülkemizdeki genel ekonomik durum malum, dolar 5 liraya koşarken, FFP kılıcı kulüplerin üzerinde sallanırken kulüplerimizin düşünmesi gereken birincil konu ekonomik; dolayısıyla asli bağımsızlık konusudur.

Fenerbahçe 10 gün sonra tarihi bir seçime gidiyor. Her şeyden ama herşeyden bağımsız olarak Fenerbahçeliler’in düşünmesi gereken çok önemli bir konu var. Bu kulüp ya kendi kaynakları ile ve Ali Koç’un kulübe aktaracağı 150 milyon dolar ile kendine gelir; ya da Aziz Yıldırım bu kulübün son başkanı olur. Fenerbahçe ya Fenerbahçeliler’in kalacaktır ya da Malezyalılar’a satılacaktır. Neden Rus-Katar-Kazak sermayesi değil de Malezyalılar dediğim ise günü gelince ortaya çıkar. Yoksa siz hala futbolu sadece futbol mu sanıyorsunuz?

KOÇ’A KUMPAS KURAN FETÖ’DEN BETERDİR

Geçtiğimiz haftalarda yazmıştım; Ali Koç’u 3 Temmuz’un bir ayağı gibi gösterip hakkında soruşturma açılmasını isteyen 101 dilekçe savcılığa verildi ama neyse ki Türkiye’nin onurlu ve akıllı savcılarından biri olan beyefendi, bunun bir seçim manipülasyonu olduğunu anlayıp işlem yapmadı. Aziz Yıldırım da aynı gün “O dilekçeleri veren 101 kişi kimse açıklasın Ali Bey, biz de takipçi olalım” dedi. Ali Koç dün de Antalya’da “Bana kumpas kuruluyor” demiş. Aynı mesele mi, başka bir kumpas durumu mu var, bilemiyorum. Bildiğim şu; bu kumpası kuranlar, kurmayı aklına getirenler, uygulamaya koyanlar kimse F.Bahçe’ye FETÖ’den bile daha beter zarar verecek olanlardır. FETÖ denen oluşum; 3 Temmuz’da Fenerbahçe’ye zarar verdi; ekonomik olarak geriletti belki ama camiayı kenetledi; bilinç artırdı; F.Bahçeli’yi 2 kez su verilmiş çelik gibi sağlamlaştırdı. Aziz Bey’i ve F.Bahçeli’yi karşısına alan bu örgütlenme açısından sonun başlangıcı 3 Temmuz oldu...

Şimdi Koç’a kumpas kuranlar ise 20 milyon insanın ümidini, inancını, ülkeye olan güvenine kastediyor. Eğer Ali Koç’a seçime girmemesi için kumpas kurulacaksa bilsinler ki 20 milyon insanın sadece F.Bahçe’ye değil; ülkeye de güveni sıfırlanır. Dolayısıyla bu mesele F.Bahçe meselesi değil; 24 Haziran seçimi sath-ı mahaline girmiş Türkiye’miz adına da çok önemli bir devlet meselesidir. Suikast girişimi yapılan takımın F.Bahçe olması tesadüf değildir. F.Bahçe bu ülkenin; hele hele FETÖ ile mücadelenin en önemli unsurlarından biriyken, bu camianın adil ve huzurlu bir seçim yapması 20 milyon insanın ülkeye duyduğu güven açısından da hayati önemdedir.

ÖZKÖK’E 2A’YI GARANTİLEYİN

Aziz Bey yeniden seçilirse sorun yok da Ali Bey’e de sesleniyorum: Eğer seçilirseniz “Aziz Yıldırım’ın kankisi!” Ertuğrul Özkök’e uçaktaki 2A koltuğunu garanti edin. Hatta tüzüğe yazdırın; “Kim başkan olursa olsun uçaktaki 2A koltuğu Ertuğrul Özkök’ündür” diye. Yapın ki o da rahatlasın siz de...

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/aziz-yildirim-20-yilda-fenerbahceye-150-milyon-dolardan-fazla-para-verdim-350469h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 18:24", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [350462, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahceden_sosyal_medyadaki_haberlere_tepkixs.jpg", "Fenerbahçe’den sosyal medyadaki haberlere tepki", "Fenerbahçe yönetimi, resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile sosyal medyadaki iddiaları yalanladı.", "
FutbolArena - Fenerbahçe kulübü sosyal medyadaki haberleri yalanladı. Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile 300 kongre üyesi ile ilgili tedbir kararı alındığına dair iddiaları yalanladı.

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA
Resmi siteden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Bugün bazı sosyal mecralarda yayınlanan ve her türlü gerçeklik kavramından uzak olan, Kulübümüzün 300 kongre üyesiyle ilgili tedbir kararı aldığına dair manipülatif haberler tamamen yalandır.

Söz konusu haberlerde yer alan “300 kongre üyesi” gibi ibareler asılsız rakamsal iddialardan ibaret olup; Yönetim Kurulumuz 2018 yılı içerisinde önüne gelen şikayet dilekçeleri ile açılan soruşturmalara istinaden 8 kişi için tüzüğümüzün 65. Maddesi gereğince tedbir kararı uygulamaya karar vermiştir.

İlgili karar, taraflara yazılı olarak bildirilmiştir. Alınan karar bir tedbir kararıdır ve üyenin kulüpten ihracı anlamı taşımamaktadır. Sevk edilen üyelerin haklarında alınan disiplin kararlarına karşı hukuksal denetim yolları da açıktır.

Dolayısıyla Fenerbahçe Spor Kulübü Tüzüğü gereğince isimlerden bağımsız, soruşturma dosyası içeriğine uygun olarak alınmış bu karara dair abartılı sayılar vererek kamuoyunu yanlış bilgilendirmeye yönelik yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bu tür uydurma ve yalan haberlere itibar edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunarız."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahceden-sosyal-medyadaki-haberlere-tepki-350462h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 16:29", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [350469, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirimdan_fenerbahce_satilir_sozlerine_sert_cevapiV.jpg", "Aziz Yıldırım: ’20 yılda Fenerbahçe’ye 150 milyon dolardan fazla para verdim’", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Serdar Ali Çelikler’in Habertürk gazetesindeki kulübün satılacağına dair köşe yazısına cevap verdi. ", "fenerbahce/aziz-yildirim-20-yilda-fenerbahceye-150-milyon-dolardan-fazla-para-verdim-350469h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 18:24", "Fenerbahçe"];slide[1] = [350466, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahcede_aykut_kocaman_devam_edecek_mixD.jpg", "Fenerbahçe’de Aykut Kocaman devam edecek mi?", "Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın geleceği ne olacak? ", "fenerbahce/fenerbahcede-aykut-kocaman-devam-edecek-mi-350466h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 17:03", "Fenerbahçe"];slide[2] = [350462, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahceden_sosyal_medyadaki_haberlere_tepkixs.jpg", "Fenerbahçe’den sosyal medyadaki haberlere tepki", "Fenerbahçe yönetimi, resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile sosyal medyadaki iddiaları yalanladı.", "fenerbahce/fenerbahceden-sosyal-medyadaki-haberlere-tepki-350462h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 16:29", "Fenerbahçe"];slide[3] = [350454, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fb_haberi__aziz_yildirimdan_uefa_mujdesi_geldi_24_mayis_pazartesifZ.jpg", "FB Haberi - Aziz Yıldırım’dan UEFA müjdesi geldi (24 Mayıs Pazartesi)", "Fenerbahçe Haberleri okumak ve son dakika Fenerbahçe haberlerini takip etmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Fenerbahçe puan durumu, maçları, fikstürü ve birçok bilgi FutbolArena’da.", "fenerbahce/fb-haberi-aziz-yildirimdan-uefa-mujdesi-geldi-24-mayis-pazartesi-350454h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 15:30", "Fenerbahçe"];slide[4] = [350447, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/super_ligde_en_cok_puanla_3_olan_10_takimn8.jpg", "Süper Lig’de en çok puanla 3. olan 10 takım", "Spor Toto Süper Lig’de 2017-2018 sezonu şampiyonu Galatasaray olurken son haftaya 3 takım şampiyonluk iddiasıyla girdi. Bu durum 3. sırada bitiren takımın yüksek puanla ligi bitirmesini de sağladı.", "fenerbahce/super-ligde-en-cok-puanla-3-olan-10-takim-350447h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 14:36", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });