comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den flaş TFF ve MHK açıklaması

04 Şubat 2018, Pazar 14:08

Fenerbahçe yönetimi yayınlamış olduğu bildiride son dönemde yaşanan olaylar nedeni ile TFF ve MHK'nin ensesinde olduklarını belirtti.

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesinden son dönemde başta Aykut Kocaman'ın da dahil olduğu adaletsizlik tartışmaları üzerinden bir bildiri yayınlandı. Fenerbahçe yönetimi düzen değişene kadar TFF ve MHK'nin ensesinde olduklarını belirten bir metin yayınladı.


Fenerbahçe'den flaş TFF ve MHK açıklaması


Fenerbahçe yönetimi yayınlamış olduğu bildiride son dönemde yaşanan olaylar nedeni ile TFF ve MHK'nin ensesinde olduklarını belirtti. 

FENERBAHÇE YÖNETİMİNİN O AÇIKLAMASI;
''
Geçtiğimiz hafta Trabzonspor maçında, dün akşam ise evimizde Gençlerbirliği'ne karşı oynanan maç sırasında müsabaka  hakemlerinin vermedikleri kırmızı kartlar ile müsabaka sonucuna nasıl doğrudan etki ettiklerini tüm kamuoyu izlemiştir. Karşı karşıya olduğumuz sorun “hakem hatası” şeklinde izahı mümkün olmayan bir sorundur. Karşı karşıya kaldığımız sorun, “Türk Futbolu'nun Dizayn” edilmesi sorunudur.

Kamuoyunun malumu olduğu üzere ligin ilk yarısı devam ederken Kulüpler Birliği tarafından Türkiye Futbol Federasyonu'na bir ziyaret yapılmıştır. Söz konusu ziyarette “Türk Futbolu'nu Dizayn Faaliyetleri” örnekleri ile TFF Başkanına ve Yönetim Kuruluna aktarılmış, başta MHK ve Temsilciler Kurulu olmak üzere TFF kurullarının yanlı kararları tek tek izah edilmiştir. Bu toplantıda TFF Başkanvekili Hüsnü Güreli'nin, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun TFF Kurullarına nasıl müdahale ettikleri ve Türk Futbol İklimini nasıl bozdukları yine örnekleri ile anlatılmıştır. Bu toplantıda, FETÖ'nün TFF Temsilciler Kurulundaki ve hakem camiasındaki gücünü sürdürdüğü ve TFF'de yeterince FETÖ temizliği yapılmadığı anlatılmış ve FETÖ'nün Türk Futbolundan atılamadığı sürece toplumsal memnuniyetsizliğe sebebiyet veren TFF kaynaklı hadiselerin sona ermeyeceği kendilerine ikaz edilmiştir. Bunun için kısa süre içinde TFF'de etkili bir FETÖ temizliği yapılması, başta MHK olmak üzere TFF kurullarının değiştirilmesi, şaibeli hakemler ile yolların ayrılması ve VAR sistemine bir an önce geçilerek toplumsal memnuniyetsizliklerin önüne geçilmesi istenmiştir. TFF Başkanı da bu talepleri en geç lig arasında değerlendireceği ve gerekli tasarrufların yapılacağı sözünü vermiştir.

DÜZEN DEĞİŞENE KADAR TFF VE MHK'NİN ENSESİNDEYİZ

Bu görüşmenin ardından, Kulüpler Birliği tarafından dile getirilmiş memnuniyetsizlikler ligin ilk yarısının sonuna kadar olan dilimde bir nebze de olsa durmuş, azalmıştır. Yine bu dönemde TFF tarafından sistemi rahatlatacak adımların atılacağı bilgisi kamuoyu ile paylaşılmıştır. Kısa bir süre için yapılan eleştiriler paralelinde nispi düzelmelerin, iyileşmelerin görülmesinin ardından TFF, Kulüpler Birliği'ne verdiği sözleri tutmamış ve şikayet edilen eski düzenini ikinci yarıda da hiçbir değişiklik olmadan sürdürme yönünde iradesini ortaya koymuştur. Bu irade, en çok bu düzenin tesisi için kendini adamış aktörleri cesaretlendirmiş ve varlıklarını sürdürebilmek için tek yolun düzene karşı direnenleri değiştirmek, yok etmek olduğunu bilen bu aktörler tüm güçleri ile durdurdukları operasyonlarına kaldıkları yerden devam etmeye başlamışlardır.

AYKUT KOCAMAN'IN DİLE GETİRDİĞİ KONU TAM DA BUDUR

Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman tarafından dile getirilen tam da budur. Bu düzen, futbolun tüm köşe başlarını tutmuş olduğundan, haklı haykırışlar bile rüzgara karşı fısıltı şeklinde duyulmakta, suçlu olan değil suçluyu ifşa eden eleştirilmektedir. Karşı karşıya olduğumuz durumu “hakem hatası” şeklinde yorumlayan ve büyük resmi görmeyenler ya bu düzenin bir parçasıdır ya da art niyetlidir. Taraftarlarımız bilmelidir ki bu düzene karşı direnen ve savaşan tek güç Fenerbahçe'dir. Bu yüzden karşılaştığımız sorunlar asla tesadüf değildir. Korkarak geride duranlar, tek başına sürdürdüğümüz mücadeleyi sessizce izleyenler bilmelidir ki korkup susarak bu düzende galip olamazlar. Çünkü bu düzenin galipleri daha en baştan bellidir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, toplumu bugün en çok kutuplaştıran konu olan futbolda mevcut adaletsiz düzen değişinceye kadar TFF ve MHK'nin ensesinde olacağımızı, tüm hakemlerin attıkları her adımın takipçisi olduğumuzu, tarafımızdan TFF ve MHK ile ilgili idari ve adli haklarımızı son dereceye kadar kullanacağımızı, tek başına bu düzeni değiştirene kadar mücadele edeceğimizi ve konu ile ilgili rahatsızlıklarımızın en uygun biçimde sesimizi duyurabileceğimiz her platformda dile getirileceğini kamuoyuna deklare ederiz. İnanıyoruz ki adil bir yarışma ortamında, hocamız Aykut Kocaman önderliğindeki takımımız şampiyonluğa ulaşacak güçtedir ve mücadelemiz hem saha içinde hem de ilgili merciler nezdinde sürecektir.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ''

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Fenerbahçe’de
Fenerbahçe’de transferde gündemdeki isimler
\"Güvenç
Güvenç Kurtar: \"Philip Cocu’nun işi çok zor\"
", "fenerbahce/fenerbahceden-flas-tff-ve-mhk-aciklamasi-339963h/", "04 Şubat 2018, Pazar 14:08", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [352390, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahce_icin_sol_beke_luke_shaw_iddiasi1r.jpg", "Fenerbahçe için sol beke Luke Shaw iddiası", "Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken sol bek noktası için Manchester United’ın genç isimlerinden Luke Shaw önerildi. Fenerbahçe, Luke Shaw’ı transfer edecek mi? Detaylar haberimizde.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları artarken Luke Shaw yeniden Sarı-Lacivertlilerin gündemine geldi. Luke Shaw, Fenerbahçe’ye gelecek mi?
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Luke Shaw, Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? (20 Haziran Çarşamba)


Daha önceki sezonlarda Galatasaray’ın da gündemine gelen Manchester United’ın sol beki Luke Shaw için Fenerbahçe’nin yeniden devreye girdiği ifade ediliyor. Basında çıkan transfer iddiaları ışığında sol bek arayışında da olan ve Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı’dan birini göndereceği konuşulan Fenerbahçe’de bu noktaya kaliteli ve genç bir ismin takviye edilebileceği konululuyor. Akşam’ın haberie göre sol bekte şu an için Hasan Ali ve İsmail olan Fenerbahçe, M.United’ın sol beki Luke Shaw’a gözünü dikti. Kırmızı Şeytanlar da yeteri kadar forma şansı bulamayan 22 yaşındaki oyuncunun pişmesi için Sarı-Lacivertliler biçilmiş kaftan olarak gösteriliyor.

\"\"
 

Fenerbahçe’nin ilgilendiği Luke Shaw nasıl bir futbolcu?


22 yaşındaki İngiliz sol bek Manchester United takımında forma giyiyor. Kırmızı şeytanlar ile bu sezon 6 karşılaşmada 375 dakika süre alan Luke Shaw, bu süreçte gol ve ya asist üretemedi. Luce Shaw’ın Manchester United takımı ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/fenerbahce-icin-sol-beke-luke-shaw-iddiasi-352390h/", "20 Haziran 2018, Çarşamba 11:42", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [352384, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/damien_comolliden_ingiltere_cikartmasi_3_futbolcunun_pesindeWK.jpg", "Damien Comolli’den İngiltere çıkarması! 3 futbolcunun peşinde", "Fenerbahçe Transfer Haberleri kapsamında Damien Comolli’nin transfer için İngiltere’ye gittiği iddiası gündeme geldi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken Damien Comolli’nin İngiltere’ye transfer için gittiği haberi gündeme geldi. Fenerbahçe Transfer Haberlerini FutbolArena’dan takip edin!
 

Fenerbahçe Jack Wilshere’i alacak mı? (20 Haziran Çarşamba)


Fenerbahçe Transfer Haberleri gündemi hareketlenmeye başladı. Sabah’ın haberine göre Fransız Sportif Direktör Damien Comolli, rotasını adaya çevirdi. 

Sözleşmesi biten ve kiralık oyunculara öncelik veren Fransız sportif direktörün üç oyuncuyla ilgili temaslarını yoğunlaştırdığı öğrenildi. Bu isimler Tottenham’dan Vincent Janssen, Chelsea’den Marco van Ginkel ve Arsenal’dan Jack Wilshere. 
Sezonu Fenerbahçe’de tamamlayan Janssen ve 1 yıllığına PSV’ye kiralanan Van Ginkel için yeniden kiralama konusunda Tottenham ve Chelsea kulüplerine fikir soran Comolli, her iki cepheden de olumlu yanıt aldı. Hem Janssen hem de Van Ginkel için bir süre daha beklenecek. Şayet bonservisle almak isteyen talipler çıkmazsa kiralama gerçekleşecek. Öte yandan Arsenal ile sözleşmesi sona eren Jack Wilshere’i ise bedelsiz kadrosuna katmayı planlayan Kanarya’nın önündeki tek engel, Premier Lig’den taliplerinin olması. Wilshere’in İngiltere’den gelecek teklifleri değerlendirmek istediği, olmazsa Ada dışına çıkacağı ifade edildi.

\"BJK
 

Jack Wilshere kimdir? Jack Wilshere’nin oynadığı takımlar


1992 doğumlu Jack Wilshere, Arsenal’de forma giyiyor. İngiliz futbolcu Arsenal’in altyapısından yetişti ve kiralık olarak Bolton ve Bolton Wanderers takımlarında forma giydi. Jack Wilshere, iki sezon önce ise kiralık oynadığı Bournemouth’ta 27 maça çıktı. Geçen sezon başı Arsenal’e geri dönen milli futbolcu toplamda 40 maçta oynadı ve 2 gol atarken 7 de asist yaptı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/damien-comolliden-ingiltere-cikarmasi-3-futbolcunun-pesinde-352384h/", "20 Haziran 2018, Çarşamba 10:27", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [352378, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahcenin_david_ospina_transferinde_onu_acildiOp.jpg", "Fenerbahçe’nin David Ospina transferinde önü açıldı", "Fenerbahçe’de kaleci arayışları devam ederken 2 sezondur gündeme gelen David Ospina transferinde Kanarya’nın bu kez önü açıldı. David Ospina, Fenerbahçe’ye gelecek mi? Detaylar haberimizde.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken kaleci arayışları noktasında David Ospina için yönetime iyi haber geldi. Fenerbahçe’nin kaleci transferi ne durumda?
 

Fenerbahçe’de David Ospina transferi ne durumda? (20 Haziran Çarşamba)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Geçen sezondan bu yana Fenerbahçe’mnin kaleci adaylarında olan ve geçen sezon son anda transferi yatan David Ospina, bu kez Fenerbahçe’ye çok yakın. Arsenal’in Bayer Leverkusen’den Bernd Leno’yu transfer etmesinin ardından David Ospina’nın takımdan ayrılmak istediği ifade ediliyor. Takvim’in haberine göre, bu durum Fenerbahçe’nin Kolombiyalı file bekçisi Ospina’yı transferini oldukça kolaylaştıracak. Ospina da oynayabileceği bir kulüpte yer almak istediğini ifade etmişti.

David Ospina, Kolombiya Milli Takımı ile birlikte Dünya Kupası’nda mücadele veriyor.
\"\"

David Ospina kimdir? Ospina kaç yaşında?


30 yaşında Kolombiyalı kaleci David Ospina, 4 sezondur Arsenal’da oynuyor ve sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitiyor. Kolombiya’nın Atlético Nacional takımından 20 yaşındayken Fransa’ya transfer olan Opsina, 26 yaşına kadar Nice forması giymişti. Bu sezon Premier Lig’de sadece 5 maça çıkan Ospina, Arsenal kariyeri boyunca yedek kaleci olmaktan kurtulamadı. Ospina Kolombiya Milli Takımı ile ise 86 maça çıktı.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahcenin-david-ospina-transferinde-onu-acildi-352378h/", "20 Haziran 2018, Çarşamba 09:54", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [352377, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahce_fabian_balbuena_transferini_bitiriyor_iddiasi4Z.jpg", "Fenerbahçe, Fabian Balbuena transferini bitiriyor iddiası", "Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken stoper arayışında olan Damien Comolli’nin Fabian Balbuena transferinde aşama kaydettiği ifade edildi. Fabian Balbuena, Fenerbahçe’ye gelecek mi?", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken Fabian Balbuena ile ilgili yönetimin görüşmelerde büyük aşama kaydettiği ifade edildi.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe, Fabian Balbuena’yı transfer etti mi? (20 Haziran Çarşamba)


Fenerbahçe transfer haberleri Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken Fabian Comolli temaslarını sıklaştırdı. Son iddialara göre savunmaya mutlak suretle takviye yapacak olan Fenerbahçe, Fabian Balbuena transferinde önemli mesafe katetti. Brezilya ekibi Corinthians ile görüşmeleri yapan Fenerbahçe’nin bu transferi sonlandırmaya yaklaştığı ifade edildi. Fotomaç’ın haberine göre, Fenerbahçe transferde ilk icraatını gerçekleştirmeye çok yakın. Corinthians’ın Paraguaylı stoperi Fabian Balbuena, son anda büyük bir aksilik olmazsa önümüzdeki sezon sarı-lacivertli formayı giyecek.

Oyuncunun adı Sporting Lizbon, Benfica ve Celta Vigo ile de anılıyor.
\"\"
 

Fabian Balbuena kimdir? Balbuena’nın oynadığı takımlar


Fabian Balbuena, 2014’te Libertad’dan yetiştikten sonra 1 sezon Nacional Asuncion’da kiralık olarak fotma giydi. 2016 yılında Corinthians’a transfer olan 26 yaşındaki başarılı stoper, Brezilya ekibinde bu sezon 34 maçta 3 gol atmayı başardı. Paraguaylı oyuncu 7 kez de Paraguay Milli Takımı forması giydi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/fenerbahce-fabian-balbuena-transferini-bitiriyor-iddiasi-352377h/", "20 Haziran 2018, Çarşamba 09:38", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [352378, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahcenin_david_ospina_transferinde_onu_acildiOp.jpg", "Fenerbahçe’nin David Ospina transferinde önü açıldı", "Fenerbahçe’de kaleci arayışları devam ederken 2 sezondur gündeme gelen David Ospina transferinde Kanarya’nın bu kez önü açıldı. David Ospina, Fenerbahçe’ye gelecek mi? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/fenerbahcenin-david-ospina-transferinde-onu-acildi-352378h/", "20 Haziran 2018, Çarşamba 09:54", "Fenerbahçe"];slide[1] = [352377, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahce_fabian_balbuena_transferini_bitiriyor_iddiasi4Z.jpg", "Fenerbahçe, Fabian Balbuena transferini bitiriyor iddiası", "Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken stoper arayışında olan Damien Comolli’nin Fabian Balbuena transferinde aşama kaydettiği ifade edildi. Fabian Balbuena, Fenerbahçe’ye gelecek mi?", "fenerbahce/fenerbahce-fabian-balbuena-transferini-bitiriyor-iddiasi-352377h/", "20 Haziran 2018, Çarşamba 09:38", "Fenerbahçe"];slide[2] = [352367, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahcede_ali_koctan_reklam_aciklamasiN8.jpg", "Fenerbahçe’de Ali Koç’tan reklam açıklaması", "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, resmi internet sitesi aracılığı ile bilgilendirme mesajında bulundu.", "fenerbahce/fenerbahcede-ali-koctan-reklam-aciklamasi-352367h/", "19 Haziran 2018, Salı 23:54", "Fenerbahçe"];slide[3] = [352357, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/serdar_ali_celiklerden_ersun_yanal_iddiasi_fenerbahcedeYf.jpg", "Serdar Ali Çelikler’den Ersun Yanal iddiası: \"Fenerbahçe’de...\"", "Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler’den Aziz Yıldırım’la ilgili çarpıcı bir iddia geldi. ", "fenerbahce/serdar-ali-celiklerden-ersun-yanal-iddiasi-fenerbahcede-352357h/", "19 Haziran 2018, Salı 21:30", "Fenerbahçe"];slide[4] = [352342, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201806/b/fenerbahceden_universite_icin_surpriz_karar54.jpg", "Fenerbahçe’den Üniversite için sürpriz karar", "Fenerbahçe Kulübü, Fenerbahçe Üniversitesi’nin eğitim ve öğretime başlangıç tarihinin bir yıl erteldiğini açıkladı.", "fenerbahce/fenerbahceden-universite-icin-surpriz-karar-352342h/", "19 Haziran 2018, Salı 16:23", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });