comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın geleceği belli oluyor

19 Haziran 2017, Pazartesi 15:00
Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın geleceği belli oluyor

Fenerbahçe'de yönetim sık sık kiloları nedeni ile eleştirilen Ozan Tufan'ı gelecek sezon takımda düşünmediği belirtiliyor.

FutbolArena - Fenerbahçe Bursaspor'dan transfer ettiği Ozan Tufan'dan istediği verimi alamıyor. Sarı lacivertli yöneticiler gelecek sezon Ozan Tufan'ı takımda düşünmediği ifade edildi. 


Fenerbahçe'de Ozan Tufan hangi takıma gidiyor?


Bursaspor'dan 7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer edilen fakat beklentilerin uzağında kalan Ozan Tufan'ın gelecek sezon Fenerbahçeli takımda düşünülmediği ifade ediliyor. Daha önce Real Sociead ve Deportivo La Coruna ile anılan fakat transferi geçekleşmeşeyen Ozan Tufan'ın adı İspanyol Kulüpleri ile anılıyor.

Valencia ve Benfica'nın ilgisi iddia edilen Ozan Tufan'ın kesin olarak gelecek sezon Fenerbahçe'de kadroda düşülmediği ifade ediliyor.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Ozan Tufan kimdir? Ozan Tufan transfermarkt

  
Fenerbahçe'ye alt yapısında yetiştiği Bursaspor'dan 7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer olan Ozan Tufan, bu sezon Fenerbahçe forması ile 38 karşılaşmada 5 gol, 3 asistlik performans üretti. Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan Transfermarkt verilerine göre 5 milyon Euro piyasa değerine sahip.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.