comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Galatasaray'a Fransa'dan canlı yayında Ben Arfa transfer cevabı

19 Haziran 2017, Pazartesi 21:54
Fenerbahçe ve Galatasaray'a Fransa'dan canlı yayında Ben Arfa transfer cevabı

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ilgilendiği öne sürülen Ben Arfa transferiyle ilgili olarak Fransa'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin bir dönem transfer listesine giren Ben Arfa daha sonra Galatasaray ve Beşiktaş'la da anıldı. Yıldız futbolcu için Fransa'dan gündem yaratacak bir açıklama geldi. Ben Arfa'nın Türkiye'ye transferiyle ilgili olarak Maxwell'den çarpıcı bir açıklama geldi. Ben Arfa'nın Fenerbahçe mi yoksa Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki haberlerle ilgili son gelişmeler. 


Fenerbahçe ve Galatasaray Ben Arfa transfer haberleri


Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer dönemine gelen Ben Arfa ile ilgili yıldız futbolcu Maxwell'den çarpıcı bir açıklama geldi. Maxwell, "Ben Arfa'nın kalitesini anlatmaya gerek yok. İnnaılmaz bir oyuncu. Çok üstün yetenekleri var." ifadelerini kullandı. 

Ben Arfa'nın Fenerbahçe veya Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddialar hakkında konuşan Maxwell, "Açıkçası görüşmeleri bilmiyorum. Ben Arfa'nın kendisi karar verecek. Tabi kulübün menfaatleri doğrultusunda da gelişecek bir durum bu. Açıkçası Türkiye'den hangi takım olur bilemiyorum ama belki de Ben Arfa kalabilir." diye konuştu. 
 

Fenerbahçe, Ben Arfa'yı transfer edecek mi?


İspanyol basınında yer alan haberlere göre PSG'den ayrılacak olan Ben Arfa için Sevilla'nın istekli olduğu kaydedildi. Sevilla'nın Ben Arfa'yı transfer etmeye yakın olduğu yazılırken Fenerbahçe ve Roma'nın da bu transferden vazgeçmediği belirtildi. Fakat Sevilla'nın teklifinin Fenerbahçe ve Roma'dan daha iyi olduğunun altı çizildi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.