comScore
1 / 23

Aziz Yıldırım'ın rekor transfer harcaması

Aziz Yıldırım'ın rekor transfer harcaması

Aziz Yıldırım’ın yaptığı transferler

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 1998 yılından bu yana sarı lacivertli takımın başkanlığını yapıyor. Son zamanlarda alınan başarısız sonuçlar ve taraftarın beklentisinin karşılanmamasından dolayı sürekli istifa sesleri duyan deneyimli Başkan istifa seslerine kulağını tıkamayı tercih ediyor. Geldiği günden bu yana yaptığı transferler ile her sezon kendinden ve Fenerbahçe’den söz ettiren Yıldırım başkanlığı dönemi boyunca 6 kez şampiyonluk ipini göğüsledi. Sadece futbolda değil diğer tüm bransşlarda her sezona şampiyonluk parolasıyla çıkan bir Fenerbahçe oluşturmaya çalışan Aziz Yıldırım amatör branşlarda da büyük başarılar elde etmiştir. 

 

Devre arasından Dick Advocaat’ın transfer istemesine rağmen alamayan Fenerbahçe’de başarısız 2. yarının faturası yönetime ve teknik direktöre kesildi. Bu hafta teknik direktör Dick Advocaat ile ilgili kararını verecek olan sarı lacivertli yönetimin Hollanda’lı hocayla sezon sonu yolları ayırıp Aykut Kocaman’ı takımın başına getirmeyi planlıyor.

 

Bu galerimizde de sizlere Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’ye başkan olduğundan beri her sezon transfer blançosunu inceledik.