comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ın Gençlerbirliği kabusu

03 Şubat 2018, Cumartesi 21:34

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, teknik adamlık kariyerinde en çok karşılaştığı rakip olan Gençlerbirliği'ne karşı şansı tutmuyor.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe'nin efsane golcülerinden biri olan ve sarı lacivertli kulüpte 2. teknik direktörlük dönemini geçiren 52 yaşındaki Aykut Kocaman, 2000 yılında başladığı ve 18 yıldır sürdürdüğü teknik adamlık kariyerinde en çok Gençlerbirliği ile karşılaştı.


Aykut Kocaman'ın en çok karşılaştığı takımlar


Aykut Kocaman'ın teknik adamlık kariyerinde en çok karşılaştığı takımlar 36 maç ile Gençlerbirliği ve Trabzonspor olurken Beşiktaş ile 35, Galatasaray ile de 32 kez karşılaştı.


Aykut Kocaman'ın en çok yenildiği takım Galatasaray


Aykut Kocaman'ın en çok yenildiği takım ise Galatasaray. Sarı kırmızılı takım karşısında 16 kez kaybeden Kocaman 11 maçtan beraberlik aldı ve 5 kez kazanabildi. Kocaman'ın en çok kaybettiği 2. takım 15 maç ile Trabzonspor olurken, 3. takım da 14 maç ile Gençlerbirliği oldu. 

EN ÇOK BERABERE KALDIĞI TAKIM GENÇLERBİRLİĞİ
Kocaman'ın en çok berabere kaldığı takım ise 12 maç ile Gençlerbirliği oldu. Galatasaray ile 11 kez berabere kalan Kocaman, Trabzonspor ve Bursaspor ile de 9 kez berabere kaldı.

EN ÇOK YENDİĞİ TAKIM BEŞİKTAŞ 

Aykut Kocaman'ın kariyerinde en çok yendiği takımlar ise 14'er kez ile Beşiktaş ve Bursaspor oldu. Bu iki takımı 13 kez ile Gaziantepspor takip etti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.