comScore

Fatih Terim Selahattin Aydoğdu'nun restoranında kavga iddiası görüntüler ortaya çıktı

15 Temmuz 2017, Cumartesi 19:36
Fatih Terim Selahattin Aydoğdu'nun restoranında kavga iddiası görüntüler ortaya çıktı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Selahattin Aydoğdu'ya ait restoranda kavga ettiği iddiasıyla ilgili görüntüler ortaya çıktı. 

FutbolArena - İzmir Alaçatı'da damadının restoranı bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, yan komşusu Adana Demirspor'un eski kulüp başkanı Selahattin Aydoğdu'nun mekanıyla arasına çekmek istediği tahta çit tartışması nedeniyle Aydoğdu'nun mekanını bastığı ve tarafların sopalı, yumruklu, sandalyeli kavga ettikleri iddia edildi. Terim'in, Aydoğdu'nun mekanına geldiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 

Fatih Terim'in Selahattin Aydoğdu'nun mekanında kavga iddiası


Spor muhabiri Kadri Çetinçalı'nın sosyal medyadan paylaştığı bilgilere göre; Fatih Terim ve damatları Alaçatı'da bir işletmenin sahibiyle kavga etti. İşletme ile Fatih Terim'in damadının dükkanı arasındaki tente yüzünden başlayan tartışmanın büyüdüğü ve kavgaya dönüştüğü ifade edildi. Fatih Terim'in kavga sırasında işletme sahibi Selahattin Aydoğdu'ya kafa attığı ardından kavganın büyüdüğü ve Terim'in burnunun kırıldığı iddia edildi. Adana Demirspor'un eski başkanlarından Selahattin Aydoğdu şu anda TFF'de yönetim kurulunun yedek üyesi.

Sosyal medyadan olayı aktaran muhabir Kadir Çetinçalı, "Alaçatı'da ciddi kavga iddiası var; Fatih Terim 2 damadı ile birlikte Yüzevler Kebabı Rest. gitmiş ve orada büyük bir kavgaya girişmiş. Kavga, Terim'in damadının dükkanı ile Yüzevler Kebab arasına çekilen tente yüzünden çıkmış. Yüzevler Kebab'ın sahibi Selahattin Bey de Galatasaray Üyesi ve aynı zamanda TFF de görevi var." dedi.


Fatih Terim'in kavga iddiası görüntüleri


IHA'nın haberine göre; Fatih Terim'in saat 23.00 sıralarında Bodrum'dan Alaçatı'ya gelerek iddiaya göre yanında şoförü, damatları Volkan Bahçekapılı, Ahmet Baran Çetin ve 2 korumasıyla birlikte Selahattin Aydoğdu'ya ait restorana gelme görüntüleri ise güvenlik kameralarına yansıdı.
"FATİH TERİM'İ GÖRDÜĞÜM YERDE DÖVECEĞİM"

Yaşanan olay sonrası FutbolArena'nın ulaştığı işletme sahibi Selahattin Aydoğdu şunları söyledi:

"Evet bu olay yaşandı. Bu olayda geri adım atmayacağım. Haklı olan benim. Fatih Terim'i gördüğüm yerde dövecem. Bunu herkese söylüyorum."

FutbolArena haber turu (24 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.