comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Fatih Altaylı, Hakan Çalhanoğlu'nu azarladı

06 Şubat 2017, Pazartesi 23:21
Fatih Altaylı, Hakan Çalhanoğlu'nu azarladı

Altaylı, Hakan Çalhanoğlu konusunda 'Kimsenin Trabzonspor'a kızmaya hakkı yok' diye konuştu.

FutbolArena - Bloomberg TV'de konuşan gazeteci Fatih Altaylı güdeme dair değerlendirmelerde bulurken, Hakan Çalhanoğlu konusunda 'Kimsenin Trabzonspor'a kızmaya hakkı yok' dedi.

'TOPU BABAN MI OYNAYACAK?'
Altaylı açıklamasında, "200 bin Euro için böyle bir ceza aldı. Milli futbolcu diye Trabzonspor'a kızanlar oluyor ama kimsenin kızmaya hakkı yok. Trabzonspor 'Paramızı geri ver, gelmezsen gelme' diyor. Gitmediğin takımın parasını alıyorsun. O takıma gitmiyorsun, parayı da iade etmiyorsun. Babası artık menajeri olmayabilir. Babası bir para batırmış olarak düşünüp kendi ödeseydi. Topu baban mı oynayacak, yoksa sen mi oynayacaksın abi?" diye konuştu.
 

Fatih Altaylı'dan Van Persie ve Pascal Nouma yorumu


Fatih Altaylı, olaylı derbi için 'Van Persie'nin yaptığı ağır cezalık suç' ifadelerini kullandı.
Altaylı açıklamasında, "Oğuzhan ve Van Persie bu öfkeler geçince yeniden dost olurlar. Sonuçta kimse kimsenin anası babasını öldürmedi, eşine dostuna tecavüz etmedi. Ama Van Persie'nin yaptıkları çok ağır cezalık suç. Bu elini şortuna sokma hareketini Pascal Nouma yaptığında ne kadar ceza aldı biliyor musun? 7 ay ceza aldı! Aynı hareket, farkı var mı? Bundan başka tribünlere diliyle yaptığı hareket ne?" diye konuştu.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.