comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dinamo Kiev - Beşiktaş maçının biletleri 5 Euro

02 Aralık 2016, Cuma 10:49
Dinamo Kiev - Beşiktaş maçının biletleri 5 Euro

Beşiktaş, Dinamo Kiev ile oynanacak maçın bilet fiyatının 5 Euro olduğunu açıkladı.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde grubun son maçında Dinamo Kiev ile karşlışacak olan Beşiktaş, kritik mücadelenin bilet fiyatını açıkladı. Kazanması halinde bir üst tura yükselecek olan siyah beyazlılar, karşılaşmanın bilet fiyatını 5 Euro olarak belirledi.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şu şekilde:
"UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımı ile 6 Aralık'ta deplasmanda oynayacağımız mücadelede taraftarlarımız için ayrılan biletlerin satışı için talep toplanmasına başlanmıştır.

Bilet satın alım talebinde bulunacak taraftarlarımızın, bilet taleplerini bugün en geç saat 15.00 itibariyle talep.yurtdisimacbileti@bjk.com.tr adresine e-posta yoluyla bildirmeleri gerekmektedir. Taraftarlarımızın isim, soy isim, TC Kimlik Numarası ve telefon numaralarını eklemelerini önemle rica ederiz.

Onaylanan bilet talepleri taraftarlarımıza e-posta aracılığıyla bildirilecektir.

Bilet Ücreti 5 Euro olup, bilet talebi onaylanan taraftarlarımızın, bilet ücretini EURO olarak (Nakit) ödemeleri gerekmektedir.

Resmi tur acentalarımız ETS Tur ve ya Jolly Tur'dan Dinamo Kiev maç turu satın alan taraftarlarımızın bilet talebinde bulunmalarına gerek yoktur."

Beşiktaş transfer